Рішення №431802

Справа № 3-49 /2007

ПОСТАНОВА    ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 січня 2007 року                                                    смт.Чорнобай

Суддя Чорнобаївського районного суду Охріменко Н.І.,розглянувши матеріали,що надійшли від 2-го МРВДАІ при ВДАІУМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1,

-заст.130 ч1 КУпАП,

встановив:

ОСОБА_1 15 грудня 2006 року біля 8 год 10 хв на а/д Чорнобай - Лящівка керував автомобілем М-2140 д.н. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп»яніння, чим порушив п.2.9 ПДР України.

ОСОБА_1 порушення визнав, у скоєному розкаявся.

В судове засідання з»явився, про день,час розгляду справи повідомлений своєчасно, про

що в матеріалах справи мається розписка про одержання судової повістки.

Суд, одослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні адміністративного правопорушення і з врахуванням обставин,що пом»якшують та обтяжують відповідальність, підлягає адмінвідповідальності відповідальності в виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 130 ч1 ,283 КУпАП,суд-

постановив: Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення,передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності в виді штрафу в сумі 255 грн.в прибуток держави.

Постанова остаточна, оскарженню в порядку адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення не підлягає, проте може бути опротестована прокурором.                          .

Суддя:

Н.І.Охріменко