Рішення №431807

Справа №3-63/07 p.

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 січня 2007 року                                                    смт.Лорнобай

Судця Чорнобаївського районного суду Охріменко Н.І.,розглянувши матеріали,що надійшли від 2-го МРВДАІ при ВДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1,

-за.ст130 ч.1 КУпАП,

встановив:

ОСОБА_1 1 грудня 2006 року біля 18 год 55 хв в с. Мельники керував автомобілем ВАЗ 2106 д.н. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп»яніння, чим порушив п.2.9 ПДР України.

ОСОБА_1 порушення визнав, у скоєному розкаявся.

В судове засідання  з»явився, про день,час розгляду справи повідомлений своєчасно, про що в матеріалах справи мається розписка про одержання судової повістки.

Суд, заслухавши пояснення порушника, дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні адміністративного правопорушення і з врахуванням обставин,що пом»якшують та обтяжують відповідальність, підлягає адмінвідповідальності відповідальності в виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 130 ч.1,283 КУпАП,суд-

постановив:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення,передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності в виді штрафу в сумі  255 грн.в прибуток держави.                                                                                            

Постанова остаточна, оскарженню в порядку адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення не підлягає, проте може бути опротестована прокурором.

Суддя                                      Н.І.Охріменко