Рішення №431829

Справа №  3-33 2007 року.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

10 січня 2007 р. суддя Великолепетиського районного суду Херсонської області Мамаєв В.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Відділення ДАІ обслуговування доріг державного значення м. Немирів УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Луганської області, громадянина України, не працюючого, проживаючогоАДРЕСА_1, за ст. 122 ч.І Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

28 листопада 2006 року 11 год. 15 хв. громадянин ОСОБА_1 на автошляху АДРЕСА_2 керуючи транспортним засобом марки Сітроен державний номерний знак НОМЕР_1, та порушив правила дорожнього руху а саме здійснив обгін на пішохідному переході.

ОСОБА_1 в судове засіданні двічі не з'явився хоча про час і місце розгляду адміністративної справи був повідомлений належним чином, про причини неявки не повідомив.

Керуючись ст. ст. 122 ч.І 284 КпАП України суд

ПОСТАНОВИВ

ОСОБА_1   за   скоєне   адміністративне   порушення піддати адміністративному штрафу в розмірі 8 (вісім ) гривень 50 копійок . Постанова оскарженню не підлягає

ПІДПИС

В.В. Соловйов

Суддя

КОПІЯ ВІРНА В.о. голови суду