Рішення №431894

Справа №2-158/07                                                                                             Копія

УХВАЛА

11 січня 2007 року Ленінський районний суд м.Полтави в складі:

головуючого судді: Кононенко С.Д.

при секретарі: Храмовій І.Ю., розглянувши   у відкритому судовому засіданні в м.Полтаві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до   ОСОБА_2 про   стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

В жовтні 2006 року ОСОБА_1 звернулася з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

В судове засідання призначене на 13 грудня 2006 року позивачка по справі не з'явилася, не повідомивши суд про причини своєї неявки, хоч завчасно та належним чином була повідомлена про день та час слухання справи.

В судове засідання призначене на 11 січня 2007 року позивачка повторно не з'явилася, не повідомивши суд про причини своєї неявки, хоч завчасно та належним чином була повідомлена про день та час слухання справи. Заяв про перенесення слухання справи або про можливість слухання без її участі від позивачки до суду не надходило.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів підлягає залишенню без розгляду, в зв'язку з повторною неявкою позивачки без поважних причин за викликом суду.

На підставі викладеного та керуючись ст. 169, п.З ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - залишити без розгляду, в зв'язку з повторною неявкою позивачки в судове засідання без поважних причин.

Роз'яснити позивачці, що згідно зі ст. 207 ЦПК України вона має право повторно звернутися з заявою до суду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.