Рішення №431911

Копія

Справа №2-134/07

ЗАОЧНЕ                 РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

17 січня 2007 року Ленінський районний суд м. Полтави у складі: Головуючого судді: Редько С.В. при секретарі: Кошиленко Н.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду, розглянувши цивільну справу за позовом ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго" до   ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго" звернувся з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання у вигляді опалення та гарячого водопостачання, посилаючись на те, що відповідач мешкає у квартирі АДРЕСА_1, користується послугами по теплопостачанню у вигляді опалення і гарячого водопостачання , але не розраховуються за них , в зв»язку з чим у відповідача утворилась заборгованість за період з 01.04.2004 року по 01.09.2006 року в сумі 1028 грн. 30 коп.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав.

Відповідач вдруге в судове засідання не з'явилась, про причину своєї неявки суд не повідомила , хоча завчасно та належним чином була повідомлена про день розгляду справи, про що в матеріалах справи мається рекомендований лист з повідомленням про вручення повістки відповідачу.

Статтею 224 ЦПК України передбачено, що у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки або якщо зазначені ним причини визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів , якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи та оцінивши їх в сукупності, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що відповідач проживає у квартирі АДРЕСА_1, користуються послугами по теплопостачання у вигляді опалення і гарячого водопостачання , які надаються ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго" відповідно до «Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення» затверджених постановою Кабінету Міністрів України №630 від 27.07.2005 року, але за фактично надані послуги не сплачувала в зв»язку з чим утворилась заборгованість за період з 01.04.2004 року по 01.09.2006 року в сумі 1028 грн.30 коп., які підлягають до стягнення.

Відповідач своєчасно не сплачує кошти за надані послуги по теплопостачанню у вигляді опалення і гарячого водопостачання, а тому вказані позовні вимоги позивача у відповідності до ст.ст.64,68 Житлового Кодексу України, є законними і підлягають стягненню на користь ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго".

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 213-215, 224,228 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позов ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання - задовільнити .

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго" - 1028 грн. 30 коп. заборгованості за комунальні послуги .

Стягнути з ОСОБА_1 витрати пов»язані з оплатою державного мита в розмірі 51 грн. на користь позивача.

Стягнути з ОСОБА_1 витрати пов»язані по оплаті інформаційно-технічного забезпечення, на користь позивача, в розмірі 30  грн.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано до Ленінського районного суду м. Полтави протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до Ленінського

районного суду м. Полтави протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга

на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження

рішення суду.