Рішення №431919

Справа № 2-292/07                                        ЗАОЧНЕ                                                       Копія

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

16 січня 2007 року                                                                                                              м. Полтава

Ленінський районний суд м. Полтави у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.

Полтаві в складі:

головуючого судді: Кононенка С.Д. при секретарі: Зозулі М.М., Шпак Н.О.

за участю позивачкиОСОБА_1, розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

В листопаді 2006 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В позові ОСОБА_1 вказує, що 10 вересня 1994 року між нею та ОСОБА_2 був зареєстрований шлюб, про що в книзі реєстрації актів про укладення шлюбу ІНФОРМАЦІЯ_1 зроблено актовий запис за НОМЕР_1.

Також позивачка зазначає, що з 2001 року відповідач зловживає спиртними напоями, принижує та ображає її. На даний час відповідач не працює, відбирає у позивачки заробіток на придбання алкогольних напоїв. Тому позивачка вважає, що їх сім"я розпалася та відновити її неможливо. Від шлюбу мають спільного неповнолітнього сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2. Спір про майно відсутній.

Тому позивачка, бажаючи узаконити відсутність фактичних подружніх стосунків просить суд розірвати шлюб.

У судовому засіданні позивачка вимоги свого позову підтримала.

Відповідач ОСОБА_2. в судове засідання не з'явився, хоча про час і місце судового розгляду позову був повідомлений у встановленому законом порядку, а тому відповідно до п.4 ст. 169 ЦПК України позов розглядається без участі відповідача на основі наявних у справі даних та доказів.

Суд, вислухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, вважає, що за вказаних обставин подальше подружнє життя і збереження шлюбу не можливе, тому шлюб необхідно розірвати.

Згода про проживання спільної неповнолітньої дитини між сторонами досягнута.

Спір про майно у сторін відсутній.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 8, 88, 169 п.4, 208, 209, 213-215, 224-228, 232, 294 ЦПК України, ст. 112 Сімейного кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Шлюб зареєстрований 10 вересня 1994 року міжОСОБА_2  ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 зроблено актовий запис за НОМЕР_1 - розірвати.

Неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2, залишити проживати з матір"ю - ОСОБА_1.

В органах РАЦС при розірванні шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. держмита. ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через Ленінський районний суд м. Полтави шляхом подання заяви про апеляційне

оскарження протягом 10 днів з дня проголошення та подання апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

        Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Суддя