Рішення №431920

Справа №5-24/07р. ПОСТАНОВА

23.01.2007р.  Бориспільський міськрайонний суд Київської області у складі

головуючого судді     Саган В.М.

при секретарі                       Макода Ю.Ф.

за участю прокурора            Нишпорки Я.В.

розглянувши у відкритому виїздному судовому засіданні в Бориспільській виправній колонії (ВК) №119 в с. Мартусівка, Бориспільського району, Київської області спільне подання адміністрації ВК і спостережної комісії при Бориспільській райдержадміністрації про умовно-дострокове звільнення від покарання

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, засудженого вироком Богуславського районного суду Київської області від 04.07.2003 року, за ст.ст. 187 ч.З, 69, 71 КК України до 5 років позбавлення волі з конфіскацією особистого майна.

встановив:

Згідно вищезазначеного вироку засуджений відбуває покарання в вигляді позбавлення волі в Бориспільській  ВК №119.

Адміністрація Бориспільської ВК №119 і спостережна комісія при Бориспільській райдержадміністрації звернулись до суду з спільним поданням про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_1 з місця позбавлення волі

Представник адміністрації БВК - 119, підтримав подання та пояснив, що засуджений за час відбуття покарання зарекомендував себе з позитивної сторони, режиму утримання не порушує, має 5 заохочень, стягнень не мє,  відбув 2/3 призначеного покарання 01.01.2007 року.

Засуджений щиро розкаявся у вичиненому та просив застосувати до нього умовно -дострокове звільнення.

Суд, заслухавши представника адміністрації БВК №119, засудженого, думку прокурора, дослідивши матеріали справи, вважає подання обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню.

Як встановлено в судовому засіданні, засуджений відбув 2/3 призначеного покарання. За час відбування покарання режиму утримання не порушував, сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.

Вищенаведене підтверджується даними характеристики, постановою спостережної комісії при Бориспільській райдержадміністрації та витягом з протоколу засідання комісії БВК №119, дослідженими в судовому засіданні матеріалами особової справи.

Згідно ст. 81 КК України, до осіб, що відбувають покарання у вигляді позбавлення волі може бути застосовано умовно дострокове-звільнення від відбування покарання, якщо засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.

На підставі наведеного, керуючись ст.81 КК України, ст.407 КПК України, ст.154 КВК України суд,

постановив:

ОСОБА_1 звільнити умовно-достроково від покарання в вигляді позбавлення волі, призначеного вироком Богуславського районного суду Київської області від 04.07.2003 - на 1 рік 2 місяці.

Постанова на протязі 7 діб з дня оголошення може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайонний суд.