Рішення №431927

Справа №3-431/2007 ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

20 січня 2007 року                                                 смт.Чорнобай

Суддя Чорнобаївського районного суду Охріменко Н.І.,розглянувши матеріал,що надійшов від Чорнобаївського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше не піддавався адмінстягненню, за ст. 173 КупАП,-

встановив: 18 січня 2007 року біля 8 год 20 хв ОСОБА_1, перебуваючи на роботі на МТФ ПСП « Веселий Хутір» в с. Веселий Хутір» висловлювався нецензурними словами в адресу заступника бригадира МТФ, на зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.

ОСОБА_1 порушення визнав, у скоєному розкаявся.

Суд, заслухавши пояснення порушника,дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні адміністративного правопорушення і з урахуванням обставин,що пом»якшують та обтяжують відповідальність, підлягає відповідальності у виді адмінштрафу

Керуючись ст. 173,283 КупАП, суд-

постановив:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення,передбаченого ст.173 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення в виді штрафу в сумі 51 грн. в прибуток держави.

Постанова є остаточною і оскарженню в порядку адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення не підлягає,але може бути опротестована прокурором.

Суддя                                     Н.І.Охріменко