Рішення №431933

Справа №3- 445/ 2007 р.

  ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 січня 2007 року суддя Чорнобаївського районного суду Цибра Н.В., розглянувши матеріали,   які   надійшли      від   Чорнобаївського   РВ   УМВС      про   притягнення   до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не притягувався до адмшвідповідальності ,-

За ст.ст. 173 КУпАП,

Встановив:

23 січня 2007 року о 17 год. в с.Богодухівка Чорнобаївського району гр.ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння та знаходячись на території МТФ СТОВ «Богодухівське» висловлювався нецензурною лайкою на адресу охоронників ОСОБА_2 та ОСОБА_3, погрожував фізичною розправою, на зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок та спокій громадян. ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, в скоєному щиро розкаявся.

Суд, заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.,173 КУпАП і з врахуванням обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність , вважає за доцільне застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді адмінарешту. Керуючись СТ..СТ.173,283 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ст.173 КУпАП та накласти на нього адмінстягнення у вигляді адмінарешту строком на одну добу.

Постанова є остаточною і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративне правопорушення не підлягає, але може бути опротестована прокурором.

Суддя Чорнобаївського районного  суду

Н.В.Цибра