Рішення №431934

Справа №3-47/2007

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 січня 2007 року                                                    смт.Чорнобай

Суддя Чорнобаївського районного суду Охріменко Н.І.,розглянувши матеріали,що надійшли від 2-го МРВ  ДАІ при ВДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1,

-за ст 130 ч.1 КУпАП,

встановив:

ОСОБА_1 25 листопада 2006 року біля 2 год 25 хв на в смт. Чорнобай керував автомобілем М-2141 д.н. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп»яніння, чим порушив п.2.9 ПДР України.

ОСОБА_1 свою вину у складеному про адмінправопорушення протоколі визнав. В судове засідання не з»явився, про день,час розгляду справи повідомлений своєчасно і належним чином.

Суд,дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні адмністративного правопорушення і з врахуванням обставин, що пом»якшують та обтяжують відповідальність, підлягає адмінвідповідальності в виді штрафу.

Керуючись ст.ст.130 ч.1 ,283 КУпАП,суд-

постановив: Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення,передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності в виді штрафу в сумі 255 грн.в прибуток держави.

Постанова остаточна, оскарженню в порядку адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення не підлягає, проте може бути опротестована прокурором.

Суддя:                               Н.І.Охріменко