Рішення №431935

Справа №3- 448/ 2007 р.

  ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 січня 2007 року суддя Чорнобаївського районного суду Цибра Н.В., розглянувши Матеріали, які надійшли від Чорнобаївського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не притягувався до адмінвідповідальності ,-

За ст..185 КУпАП,

Встановив:

23 січня 2007 року о 22 год. в смт.Чорнобай гр. ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння та знаходячись в приміщенні райвідділу міліції, на вимогу працівників міліції припинити хуліганські дії висловлювався нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, чим виявив злісну непокору законним вимогам працівників міліції та образу їх.

ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, в скоєному щиро розкаявся.

Суд, заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.185 КУпАП і з врахуванням обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність , вважає за доцільне застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді адмінарешту.

Керуючись ст.ст.185,283 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.185 КУпАП та накласти на нього адмінстягнення у вигляді адмінарешту строком на одну добу.

Постанова є остаточною і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративне правопорушення не підлягає, але може бути опротестована прокурором.

Суддя Чорнобаївського районного суду

Н.В.Цибра