Рішення №431944

Справа №2-2779/2006р. РІШЕННЯ Іменем      України

"19"  січня 2007р.

Бориспільський міськрайонний суд Київської області в складі:

головуючого судді      Криворучко І.В.

при секретарі                       Бердник О.І.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду справу за позовом Комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства М.Бориспіль до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за комунальні послуги, -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов зазначений позов, обгрунтовюючи який позивач зазначає, що відповідач проживає в квартирі АДРЕСА_1 та користується послугами з водопостачання та відведенню стоків, що надає позивач. Однак, кошти за користування такими послугами не сплачуються, внаслідок чого за період з 01.11.2005 року по 01.11.2006р. виникла заборгованість в сумі 194грн. 32 коп., яку відповідач не бажав погасити в добровільному порядку , але до початку слухання справи по суті відповідач свою заборгованість погасив, і тому позивач в своїй заяві просить стягнути з відповідача лише суму сплачених витри за інформаційно-технічне забезпечення в сумі ЗО грн., та справу слухати у відсутність їхнього представника.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час і місце слухання був повідомлений належним чином. На підставі цього суд приходить до висновку про заочний розгляд справи

Суд, дослідивши, оцінивши та проаналізувавши всі зібрані по справі докази у їх сукупності, дійшов висновку, що позов підлягає частковому задоволенню, оскільки сума заборгованості перед позивачем, відповідачем сплачена добровільно, і позивач не наполягає на стягненні основного боргу, тому згідно ст.89.ч.1 ЦПК України за заявою позивача суд присуджує стягнення всіх понесених ним у справі витрат з відповідача.

Керуючись ч.1 ст. 89 ЦПК України, ст.ст.10,60,210,212,213,224 ЦПК України,суд-

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь КП ВКГ м.Бориспіль ЗО(тридцять) грн. попередньо сплачених витрат на інформаційно-технічне забезпечення.

Стягнути з ОСОБА_1 51 грн. держмита в дохід держави.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано до Бориспільського міськрайонгого суду Київської області протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана до Апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайсуд Київської області протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом 20 (двадцяти) днів після подачі заяви про апеляційне оскарження рішення.