Рішення №431952

Справа №2-62/07

УХВАЛА

25 січня 2007 року                                                                     м. Полтава

Ленінський районний суд міста Полтави в складі головуючого судді Жилки О.М., при секретарі Каленіченко В.О., за участю позивача ОСОБА_1, представника відповідача Кондри Л.С, розглядаючи цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до закритого акціонерного товариства (далі ЗАТ) „Український мобільний зв'язок", про визнання договорів недійсними та відшкодування моральної шкоди, та зустрічним позовом ЗАТ „Український мобільний зв'язок" до ОСОБА_2, про стягнення заборгованості та штрафу, -

ВСТАНОВИ В: В лютому 2006 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулись до суду з позовом до відповідача з вимогою визнати договори про надання послуг мобільного зв'язку недійсними, зобов'язати ЗАТ „Український мобільний зв'язок" перевести телефонні номери на іншу тарифну модель, та стягнути з останнього на їх користь по 2000 грн. моральної шкоди кожному, посилаючись на те, що після переведення їх на контрактне обслуговування, неможливо контролювати баланс рахунку та вартість наданих їм послуг, а рахунки, які надсилає їм відповідач, не містять вичерпну та повну інформацію про вартість наданих послуг.

13 жовтня 2006 року відповідач по справі подав до суду зустрічну позовну заяву до ОСОБА_2, про стягнення заборгованості та штрафу, посилаючись на те, що ЗАТ „Український мобільний зв'язок" боржнику були надані послуги стільникового радіотелефонного зв'язку, однак вартість їх не сплачена.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 відмовився від своїх позовних вимог та від вимог другого позивача, інтереси якого він представляє та просив провадження по справі в цій частині закрити.

Представник відповідача за первісним позовом та позивача за зустрічним позовом Кондра Л.С. проти заяви ОСОБА_1 не заперечувала, та також просила суд закрити провадження по справі за зустрічним позовом, в зв'язку з тим, що вона відмовляється від позову.

Відповідно до ч. 1 п. 3 ст. 205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Приймаючи до уваги вищевикладене, керуючись ст. ст. 174, 205, 206, 209, 210 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Заявлені позивачем відмову від позову по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ЗАТ „Український мобільний зв'язок", про визнання договорів недійсними та відшкодування моральної шкоди, та представником позивача за зустрічниим позовом ЗАТ „Український мобільний зв'язок" до ОСОБА_2, про стягнення заборгованості та штрафу - прийняти, а подальше провадження по справі закрити.

Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через Ленінський районний суд м. Полтави шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали та подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.