Рішення №431968

Справа  №  2-о-244

2007р.

ЗАОЧНЕ         РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ           УКРАЇНИ

«19»  січня  2007р.

Бориспільський міськрайонний суд Київської області у складі

Головуючого судді Криворучко І.В.

при секретарі Бердник О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні під час попереднього розгляду в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: Управління пенсійного фонду України в Бориспільському району, Київської області, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань м.Бориспіль та Бориспільського району, про встановлення факту нещасного випадку на виробництві, -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов зазначена заява, обґрунтовуючи яку заявник зазначив, що з 20.08.1992р. по 28.0б.199бр. він навчався в Млинівському державному технікумі ветеринарної медицини рибоводного відділення.

Перебуваючи на практиці 28.09.1993 року в Рокитянському орендному рибхозі під час виконання ним трудових обов"язків, з ним стався нещасний випадок, а саме він не впорався з керуванням трактору, внаслідок чого здійснив наїзд на дерево в результаті чого отримав травму руки. 03.10.1993 року комісією був складений Акт форми Н-1

За висновком МСЕК він є інвалідом трудового каліцтва 3-ї групи до 20.06.2007р., та отримував за цей час відповідну пенсію.

На цей час всі виплати йому повинні йти через Бориспільське відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, де у нього вимагають оригінал акту форми Н-1 який він надав, але за встановленими формами, даний Акт не відповідає вимогам діючого законодавства, і тому у виплаті пенсії йому було відмовлено. Тому він просить суд встановити факт, що 28.09.1993р. з ним стався нещасний випадок на виробництві в Рокитянському Орендному рибхозі Київської області, Рокитянського району, с.Тенешовка, вул..Леніна,2, в наслідок якого він став інвалідом трудового каліцтва 3-ї групи.

Від заявника надійшла заява в якій він заяву підтримує і просить справу слухати у його відсутність.

Представники заінтересованих осіб в судове засідання не з"явились, але від них надійшли заяви в яких вони проти заявлених вимог заявника не заперечують і просять справу слухати у їх відсутність. На підставі цього суд, приходить до висновку про заочний розгляд справи.

Суд дослідив і проаналізував всі зібрані по справі докази у їх сукупності і дійшов висновку, що заява обгрунтована і підлягає задоволенню з тих підстав, що всі обставини справи встановлені судом об*єктивно підтверджуються вивченими письмовими матеріалами справи.

Керуючись ст.ст. 10,60,210,212,213,256,259,224 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву задовольнити.

Встановити  той  факт,  що  28.09.1993р.  з  ОСОБА_1 стався нещасний випадок на виробництві в Рокитянському Орендному рибхозі Київської області, Рокитянського району, с.Тенешовка, вул..Леніна, 2, в наслідок якого він став інвалідом трудового каліцтва 3-ї групи.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано до Бориспільського міськрайонгого суду Київської області протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана до Апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайсуд Київської області протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом 20 (двадцяти) днів після подачі заяви про апеляційне оскарження рішення

Суддя                                                                                  І.В.Криворучко