Рішення №431987

ТАТАРБУНАРСЬКИЙ  РАЙОННИЙ СУД   ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №2-1175/06р. №2-120/07 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

18 січня 2007 року Татарбунарський районний суд Одеської області в складі:

головуючої - судді                                           Сивоконь Т.І.

при секретарі                                                     Коваленко І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Татарбунари цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом про стяг­нення аліментів з ОСОБА_2, посилаючись на те, що 07 листо­пада 2002 року вона почала сумісно проживати з відповідачем по справі. Від сумісного проживання у них народилася дочка - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Батько не надає дитині матеріальної допомоги,не приймає участі в її вихованні, доч­ка повністю знаходиться на утриманні позивачки. Тому вона змушена була звернутись до суду з позовом про примусове стя­гнення аліментів в твердій грошовій сумі в розмірі 200 грн.

Позивачка у судовому засіданні змінила позовні вимоги і просила стягнути аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку щомісячно до повноліття  дочки.

Відповідач проти змінених позовних вимог не заперечу­вав, згоден сплачувати аліменти на дочку у вищевказаному розмірі.

Заслухавши пояснення та доводи сторін, дослідивши мате­ріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Згідно копії свідоцтва про народження (а.с.З) у сторін по справі народилася дочка - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

З довідки НОМЕР_1 від 29.11.2006 p., виданої виконкомом Приморської сільської Ради Татарбунарського району Одеської області (а.с.4), вбачається, що на утриманні ОСОБА_1 знаходиться дочка: ОСОБА_3.

Відповідно до ст.180 Сімейного Кодексу України, батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей до досяг­нення ними повноліття.

Відповідно до ст.191 Сімейного Кодексу України аліменти на дітей присуджуються за рішенням суду з дня пред'явлення позову, тобто у даному випадку з 04 грудня 2006 року.

Керуючись ст.ст.180,191 Сімейного Кодексу України, ст.ст.58-60, 213, 215 ЦПК України, суд,

ВИРІШИВ:

Стягувати аліменти з ОСОБА_4, який проживає в АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_5 на утримання сина ОСОБА_6,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження  у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку щомісячно, почина­ючи з 04 грудня 2006 року до повноліття сина ОСОБА_6, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_3 року, але мінімальний розмір аліментів на ди­тину не може бути меншим ніж ЗО відсотків прожиткового міні­муму для дитини відповідного віку.

Стягнути  з ОСОБА_4 держмито на користь держави  в розмірі 51 грн.

Стягнути з ОСОБА_4 витрати на інфо­рмаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи Та-тарбунарським районним судом Одеської області у розмірі 7,5 грн.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду через Татарбунарський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рі­шення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.