Рішення №432039

Справа № 2-88/07р.

№  2-1146/06р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

05 січня 2007 року Татарбунарський районний суд Одеської області у складі:

головуючого- судді                                                 Сивоконь Т.І.

при секретарі                                                          Коваленко І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Татарбунари цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи на те, що 03 жовтня 2003 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем по справі в Приморсь­кій сільській Раді Кілійського району Одеської області, про що було зроблено актовий запис за НОМЕР_1. Даний шлюб первинний для них обох, від якого вони мають сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

Позивачка вважає, що їх сім'я остаточно розпалася, тому що вони втаратили один до одного почуття, та взаєморозумін­ня, примирення між ними неможливе, у зв'язку з чим ОСОБА_1 просить розірвати шлюб у судовому порядку.

Позивачка  в судовому засіданні позов підтримала.

Відповідач у судовому засіданні позовні вимоги визнав, згоден на розірвання шлюбу.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення по справі можливо постановити при проведенні попереднього судового за­сідання .

Відповідно до ч. 4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу, яка передбачає, що у разі визнання відпові­дачем позову суд за наявності для того законних підстав ух­валює рішення про задоволення позову. Вислухавши пояснення та доводи учасників процесу, дослідивши матеріали справи та згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України, суд вважає, що позов підля­гає задоволенню.

Зі свідоцтва про одруження /а.с.З/ вбачається, що 03 жовт­ня 2003 року був укладений шлюб між ОСОБА_2, 1974 року народження, та ОСОБА_1, 1982 року народження, який був зареєстро­ваний в Приморській сільській Раді Кілійського району Одесь­кої області, актовий запис НОМЕР_1.

У судовому засіданні встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам обох сторін, у зв'язку з чим суд вважає, що шлюб має бути розі­рваний .

Керуючись ст.112 Сімейного Кодексу України, ст.58-60, 213, 215, 224-226 ЦПК України, суд,

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.

Розірвати шлюб, зареєстрований 03 жовтня 2003 року у При­морській сільській Раді Кілійського району Одеської області, актовий запис за  НОМЕР_1,  між ОСОБА_2, 1974 року народження, та ОСОБА_1, 1982 року народження.

Стягнути з ОСОБА_2 та ОСОБА_1 на користь держави при реєстрації розірвання шлюбу державне мито в розмірі по 8,50 грн. з кожного.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду через Татарбунарський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рі­шення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.