Рішення №433032

Справа №4-06/2007р

Постанова

Іменем  України

03 січня 2007 року Суддя Нобузького районного суду Миколаївської області

Бібік М.В. розглянувши подання слідчого Новобузького РВ УМВС погодженого з прокурором щодо проведення обшуку житла та підсобних приміщень за місцем проживання громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, розташованих в АДРЕСА_1, Новобузького району, Миколаївської області,

Встановив:

З подання слідчого вбачається, що за фактом відкритого заволодіння майна громадянки ОСОБА_2., що мало місце біля 21 год. 50 хв. на вул. Харчука в м. Новий Буг, Миколаївської області, порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України.

Посилаючись на те, що за місцем проживання громадянина ОСОБА_1 можуть перебувати речі здобуті злочинним шляхом, слідчий вважає необхідним проведення обшуку житла, підсобних приміщень та іншого володіння за місцем проживання вказаного громадянина.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши слідчого, прихожу до висновку про те, що з врахуванням оперативної інформації, викладеної в рапортах працівників міліції, маються достатні підстави вважати, що за місцем проживання громадянина ОСОБА_1 можуть перебувати речі, здобуті злочинним шляхом, які мають значення для встановлення істини в справі, тому подання слідчого є обгрунтованим і підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 177 КПК України,

Постановив:

Дати згоду на проведення обшуку житлового приміщення, господарчих споруд та іншого володіння за місцем проживання громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, розташованих в АДРЕСА_1, Новобузького району, Миколаївської області.

Постанова оскарженню не підлягає.