Рішення №433510

Справа № 2-23192006 p.

№2-97/2007 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2007 року Балаклійський районний суд Харківської області в складі: головуючого - судді ТІМОНОВОЇ В.М., при секретарі - Бузницькій Ю.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ДП «Водпостач» КП БРР «БВУВКГ» до ОСОБА_1про стягнення заборгованості за користування послугами з водозабезпечення,

ВСТАНОВИВ:

05.12.2006 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість за користування послугами з водозабезпечення в сумі 2 550 грн. 68 коп. В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на те, що відповідач є абонентом ДП «Водпостач» та користується послугами з водопостачання, однак абонентську плату не сплачує, внаслідок чого утворилась заборгованість на вказану суму.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги те не заперечував проти проведення заочного розгляду справи.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, причини неявки суду невідомі.

Суд вважає можливим провести заочний розгляд справи на підставі наявних у справі доказів, оскільки від відповідача, який був належним чином повідомлений про дату судового засідання, не надійшло повідомлення про причини неявки, а представник позивача не заперечував проти заочного розгляду справи.

Вислухавши пояснення представника позивача, вивчивши матеріали справи, суд приходить до наступного.

Відповідно до ст 11 ЦПК України суд розглядає справи в межах заявлених вимог і на підставі наданих доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Згідно ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Судовим розглядом встановлено, що ОСОБА_1, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1є споживачем послуг по водозабепеченню, яке надає КП " Балаклійський водоканал" і на неї відкрито особовий рахунок № НОМЕР_1. ( а.с. 4-7 )

30.05.2003 року з відповідачем було укладено договір-зобов'язання про погашення заборгованості в сумі 1 634 грн. 51 коп., яка виникла за період з 01.01.1998 року по 01.05.2003 року. ( а.с. 8 )

Відповідач користується послугами з водопостачання та водовідведення, однак абонентську плату не вносить, внаслідок чого сума заборгованості за період з 01.01.2000 року по 01.12.2006 року склала 2 550 грн. 68 коп, що підтверджується матеріалами справи. ( а.с. 8-9 )

Відповідно до ст. 68 ЖК України плата за комунальні послуги повинна вноситись квартиронаймачем своєчасно.

Оскільки абонент не вносить плату на комунальні послуги, вона підлягає стягненню в судовому порядку.

Оцінюючи викладене, суд визнає позовні вимоги ДП «Водпостач» обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі, оскільки відповідачем не надано письмових заперечень проти позову і доказів, які б підтверджували незаконність вимог позивача або їх необґрунтованість.

Враховуючи викладене, суд вважає необхідним стягнути з ОСОБА_1 заборгованість за користування послугами з водопостачання в сумі 2 550 грн. 68 коп.

Відповідно до ст. 88 ЦПК України суд покладає на відповідача витрати, пов'язані зі сплатою судового збору та витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 11, 60, 88, 212, 215, 226 ЦПК України, ст.ст. 67, 68 ЖК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1на користь КП «Балаклійський водоканал» заборгованість за користування послугами з водозабезпечення в сумі 2 550 грн. 68 коп. ( дві тисячі п'ятсот п'ятдесят грн. 68 коп. ) та витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. (тридцять грн.)

Стягнути з ОСОБА_1на користь держави судовий збір в сумі 51 грн..

Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Харківської області

через Балаклійський районний суд Харківської області шляхом подачі в десятиденний

строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційного оскарження рішення суду і

поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295

ЦПК України.