Рішення №433689

Справа  №  3-377/07.

ПОСТАНОВА

24 січня 2007 року.

Суддя Любарського районного суду Житомирської області В.М.Паламарчук розглянувши матеріали, які надійшли від Любарського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, мешканку АДРЕСА_1, українку, громадянку України, працюючу нічним сторожем в ІНФОРМАЦІЯ_2, на утриманні четверо дітей,

за ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

18.01.2007 року о 01 год. гр. ОСОБА_1 здійснила крадіжку одного 40-денного поросяти із свиноферми д/г "Нова Перемога" с Стара Чортория, Любарського району.

Свою вину увчиненому ОСОБА_1 визнала повністю І пояснила, що вона дійсно здійснила крадіжку одного 40-денного поросяти із свиноферми д/г "Нова Перемога" с Стара Чортория, Любарського району.

Вина правопорушниці у вчинені вищевказаного правопорушення підтверджується показами дільничого інспектора міліції, поясненнями ОСОБА_2 довідкою ДГ "Нова Перемога".

Враховуючи вищевикладене, особу правопорушниці, вважаю за доцільне застосувати до неї адміністративне стягнення передбачене ст. 51 КУпАП у вигляді штрафу. Керуючись ст.ст. 283,284 КУпАП

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винною ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 51 КУпАП та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 51 грн.

Постанова підлягає виконанню з моменту її оголошення. Строк звернення постанови до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.