Рішення №434936

Справа № 2-25-2007 p. УХВАЛА

про закриття провадження у справі у зв»язку з відмовою позивача від позову

18 січня 2007 р.                                                                                                  м.Христинівка

Христинівський районний суд Черкаської області в складі: судді Вітер Л.А., при секретарі Бурбі Р.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ВАТ «Христинівський Агротехсервіс» про стягнення середньої зарплати за час затримки виплати розрахункових, відшкодування моральної шкоди, стягнення заробітку за час вимушеного прогулу, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ВАТ «Христинівський Агротехсервіс» і прохає стягнути зарплату за час простою в сумі 932 грн., втрачений заробіток за час затримки виплати розрахункових з 01.04.06 р. до 30.06.06 р. в сумі 1050 грн., з 01.07.06 р.до 01.12.06 р. - 1875 грн., у відшкодування моральної шкоди 1000 грн.

В судове засідання позивач подав письмову заяву, в якій він відмовляється від позову і прохає відмову від позову прийняти.

У відповідності до вимог 4.2 ст.174, ч.З ст.206 ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.

У відповідності до п.З ч.1 ст.205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.

Керуючись п.З ч.1 ст.205 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ВАТ «Христинівський Агротехсервіс» про стягнення середньої зарплати за час затримки виплати розрахункових, відшкодування моральної шкоди, стягнення заробітку за час вимушеного прогулу у зв»язку з відмовою позивача від позову закрити.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Черкаської області через Христинівський районний суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження протягом п"яти днів з дня її проголошення.

У разі неподання заяви про апеляційне оскарження у встановлений строк ухвала набирає чинності.

Суддя: