Рішення №434955

Справа 2-1080/2007 року

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

19 січня 2007 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі головуючого судді - СЕРЕДА А.В.,

при секретарі                    -  Музера В.Б.,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Кременчуці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи, що вони з відповідачкою зареєстрували шлюб 19 серпня 1978 року. Від даного шлюбу неповнолітніх дітей не мають.

Шлюбні стосунки між ним та відповідачем припинені з грудня 2005 року, тому що на протязі подружнього життя в сім'ї виникали сварки, непорозуміння, які привели до взаємного відчуження та втрати почуттів любові та поваги. Проживають окремо, спільне господарство між сторонами не ведеться.

В судовому засіданні позивач   позовні вимоги підтримав, просив задовольнити, посилаючись на підстави та обставини викладені в позовній заяві.

Відповідач ОСОБА_2 з позовом погодилася.

Судом встановлено, що дійсно обставини, викладені в позові, мали місце.

19 серпня 1978 року між сторонами був зареєстрований шлюб. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають. Шлюбні стосунки між сторонами припинені остаточно з грудня 2005 року із-за відсутності почуттів любові та поваги між ними. Відновити сім'ю можливості немає. Подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам обох сторін. Позивач категорично наполягав на розірванні шлюбу, заперечував проти надання строку для примирення, оскільки проживають з відповідачем окремо. Спірних питань щодо розподілу спільного майна подружжя не виникає.

Суд вважає необхідним при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути держмито в прибуток держави з ОСОБА_1

Згідно зі ст. 110, 112 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути поданий одним з подружжя, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їх дітей, що мають істотне значення.

Керуючись ст. 110, 112 ,160 Сімейного кодексу України, та ст.6, 10, 208,209, 212,213,215,218,224   ЦПК  України, суд-

ВИРІШИВ:

Шлюб, зареєстрований 19 серпня 1978 року у відділі ЗАГС м. Кременчука, актовий запис за НОМЕР_1, між ОСОБА_1, 1958 року народження та ОСОБА_2, 1969 року народження - РОЗІРВАТИ.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути в прибуток держави судовий збір з ОСОБА_1 - 17 грн., ОСОБА_2 - від сплати судового збору звільнити.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного Суду Полтавської області через Автозаводський районний суд м. Кременчука шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення протягом десяти діб з дня проголошення та апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти діб з дня подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.

Рішення набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційної скарги у випадку їх спільного чи окремого неподання або розгляду справи Апеляційним судом Полтавської області, якщо рішення не скасовано.