Рішення №434967

Справа 2-1082/2007 p.

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

19 січня 2007 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі головуючого судді - СЕРЕДА А.В.,

при секретарі                          -  Музера В.Б.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи, що вони з відповідачем зареєстрували шлюб 24 листопада 1990 року. В шлюбі мають двох неповнолітніх дітей: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.

Шлюбні стосунки між ним та відповідачем припинені з 2001 року, тому що на протязі подружнього життя в сім'ї виникали сварки, непорозуміння, які привели до взаємного відчуження та втрати почуттів любові та поваги. Спільне господарство між сторонами не ведеться.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав, просив задовольнити, посилаючись на підстави та обставини викладені в позовній заяві. Заперечував проти надання строку для примирення, оскільки вважає, що сім»я розпалась остаточно.

Відповідач ОСОБА_2 з позовом погодилася.

Судом встановлено, що дійсно обставини, викладені в позові, мали місце.

24 листопада 1990 року між сторонами був зареєстрований шлюб. Від шлюбу мають неповнолітніх дітей дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.

Шлюбні стосунки між сторонами припинені остаточно з 2001 року із-за відсутності почуттів любові та поваги між ними. Відновити сім'ю можливості немає. Подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам обох сторін. Позивач категорично наполягав на розірванні шлюбу, заперечував проти надання строку для примирення. Спірних питань щодо розподілу спільного майна подружжя не виникає.

Суд вважає необхідним при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути держмито в прибуток держави з ОСОБА_1.

Місце проживання неповнолітніх дітей дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження визначити з матір»ю ОСОБА_2

Згідно зі ст. ПО, 112 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути поданий одним з подружжя, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їх дітей, що мають істотне значення.

Керуючись ст. 110, 112 ,160 Сімейного кодексу України, та ст.6, 10, 208,209, 212,213,215,218,224   ЦПК  України, суд -

ВИРІШИВ:

Шлюб, зареєстрований 24 листопада 1990 року в Палаці шлюбів м. Кременчука, актовий запис за НОМЕР_1, між ОСОБА_1, 1966 року народження та ОСОБА_2, 1971 року народження -РОЗІРВАТИ.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути в прибуток держави судовий збір з ОСОБА_1 - 17 грн., ОСОБА_2 - від сплати судового збору звільнити.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного Суду Полтавської області через Автозаводський районний суд м. Кременчука шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення протягом десяти діб з дня проголошення та апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти діб з дня подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.

Рішення набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційної скарги у випадку їх спільного чи окремого неподання або розгляду справи Апеляційним судом Полтавської області, якщо рішення не скасовано.