Рішення №434977

УКРАЇНА

                 АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 11-39 2007 р.                                                Головуючий по 1 інстанції

Категорія ст. 190 ч. 2                                                                   КУЧЕРЕНКО В.Г.

КК України                                                                  Доповідач в апеляційній інстанції

ШКРЕБА Р.Д.

ПОСТАНОВА

9 січня 2007 року                                                                                        м. Черкаси

Суддя апеляційного суду Черкаської області ШКРЕБА Р.Д. при участі прокурора ГРИШАНОВОЇ Н.Д., провівши попередній апеляційний розгляд кримінальної справи відносно ОСОБА_1 засудженого за ст. 190 ч. 2 КК України. -

встановила:

Вироком Придніпровського райсуду м. Черкаси від 13.11.2006 року ОСОБА_1 визнано винним та засуджено за ст. 190 ч. 2 КК України до двох років позбавлення волі.

На підставі ст. 71 КК України за сукупністю вироків до призначеного покарання частково приєднано не відбуте покарання за вироком Придніпровського райсуду м. Черкаси від 29.12.2005 року і остаточно визначено до відбуття два роки шість місяців позбавлення волі.

На даний вирок суду від 13.11.2006 року від прокурора Придніпровського району Заплотинського Ю.І. подана апеляція.

Заслухавши міркування прокурора про необхідність відмови в прийнятті апеляції до розгляду апеляційного суду, вивчивши дану апеляцію та матеріали кримінальної справи, суд вважає, що необхідно відмовити в прийнятті апеляції до розгляду апеляційним судом, оскільки вона подана особою, що не має на це право.

Так, відповідно до вимог п. 8 ст. 348 КПК України, апеляцію мають право подати прокурор, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, а також прокурор, який затвердив обвинувальний висновок y межах обвинувачення, що підтримував прокурор, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції.

Апеляція на вирок подана прокурором, який не брав участь у розгляді справи судом першої інстанції і не затверджував обвинувальний висновок, що не дає йому право на подачу апеляції.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 348,357, 359 КПК України, -

ПОСТАНОВИЛА:

Відмовити в прийнятті апеляції прокурора Придніпровського району м. Черкаси Заплотинського Ю.І. на вирок Придніпровського районного суду м. Черкаси від 13.11.2006 року відносно засудженого ОСОБА_1 за ст. 190 ч. 2 до двох років позбавлення волі, з приміненням ст. 71 КК України, -

Суддя апеляційного суду

Черкаської області                                                                                               Р.Д. Шкреба