Рішення №434980

Справа № 2-9 2007 рік

УХВАЛА

17 січня 2007 року                                Диканський       районний суд Полтавської

області у складі:

головуючої - судді Щабельеької І.В.,

при секретарі -       Обрізану Д.В.

з участю адвоката - ОСОБА_1

розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стяїнення матеріальної та моральної шкоди та за зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про захист честі, гідності та ділової репутації та стягнення моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Вказуючи на те, що 27 жовтня 2006 року в с. Стасі Диканського району при її зауваженні про наявність у нього краденого бензину відповідач ОСОБА_3 спричинив їй побої, які потягли за собою розлад здоров'я, позивачка ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Відповідач ОСОБА_3 звернувся до суду з зустрічним позовом до ОСОБА_2, в якому вказав, що остання 27 жовтня 2006 року безпричинно спричинили йому побої та розповсюдила щодо нього у с. Стасі Диканського району неправдиві свідчення, які принизили його честь, гідність та підірвали ділову репутацію, тому просив стягти з неї завдану йому моральну шкоду та зобов'язати спростувати публічно розповсюджені неправдиві відомомсті.

При розгляді справи у суді позивачка за первинним позовом ОСОБА_2 та позивач за зустрічним позовом ОСОБА_3 кожен від свого імені по/дали суду письмові заяви про відмову кожного з них від своїх позовних вимог.

Після роз'яснення кожному з позивачів наслідків відмови від позову, кожен з них заявив клопотання про закриття провадження у зв'язку з відмовою від позову.

Приймаючи до уваги той факт, що при вказаних обставинах відмова кожного з позивачів від позову не суперечить закону та не порушує права, свободи та інтереси інших осіб, суд вважає можливим закрити провадження по даній справі у зв'язку з відмовою кожного з позивачів від позову.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 174, 293 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення матеріальної та моральної шкоди та за зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про захист честі, гідності та ділової репутації та стягнення моральної шкоди закрити у зв'язку з відмовою кожного з позивачів від позову.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області

шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження на протязі 5 днів з дня її оголошення та

подання апеляційної скарги протягом десяти днів після цього через Диканський районний

суд.                            

Головуюча: