Рішення №435008

            Україна

АПЕЛЯЦІЙНИЙ   СУД     ЧЕРКАСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

Справа № 11 - 11 2007 року                                                           Головуючий у І інстанції                Олійник М. Ф.

Категорія ч. 1 ст. 366                                                                       Доповідач                                           Евтушенко В. Г.

КК України

УХВАЛА

16  січня  2007  року  колегія  судців  судової  палати  у  кримінальних     справах апеляційного суду Черкаської області у складі:

головуючого судді                    Демиденка А. І.

суддів                          Євтушенка В. Г., Лиги М. П.

за участі:

прокурора                       Гасича О. В.

адвоката                         ОСОБА_2

скаржниці       ОСОБА_1на початку судового розгляду в судовому засіданні в м. Черкаси справи за апеляцією помічника прокурора Кам'янського району Іщенко Т. В. на постанову Кам'янського районного суду Черкаської області від 7. 11. 2006 року, якою в задоволенння скарги ОСОБА_1 скасовано постанову прокурора Кам'янського району від 25. 09. 2006 року про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України відносно ОСОБА_1, по факту видачі нею, як Головою села ІНФОРМАЦІЯ_1 довідки НОМЕР_1, в які внесла завідомо неправдиві дані про те, що Куликівський цегельний завод перебуває в оренді ПВКФ "Молеф".

У своїй апеляції прокурор, який брав участь у розгляді справи в суді, просив про скасування постанови суду, вважаючи її незаконною.

На почактку апеляційного розгляду справи апеляційному.суду прокурором надано лист про відклик своєї апеляції прокурором, який подав апеляцію, і заявлено клопотання про закриття апеляційного провадження.

Заслухавши доповідь судді, думку учасників судового розгляду, вивчивши матеріали справи і обміркувавши заявлене клопотання, колегія суддів вважає, що клопотання підлягає задоволенню, а апеляційного провадження по справі закриттю у зв'язку з відкликанням апеляції прокурором, який подав її, та відсутністю апеляцій інших учасників судового розгляду.

Керуючись ст. 364 КПК України, колегія суддів, -

ухвалила:

Закрити апеляційне провадження у справі за апеляцією помічника прокурора Кам'янського району Іщенко Т. В. на постанову Кам'янського районного суду від 7.11. 2006 року про задоволення скарги ОСОБА_1і скасування постанови прокурора Кам'янського району від 25. 09. 2006 року про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, відносно ОСОБА_1, по факту видачі нею, як Головою села ІНФОРМАЦІЯ_1 довідки НОМЕР_1.

ВІРНО: суддя апеляційного суду               

Черкаської області                                                                               В. Г. Євтушенко