Рішення №435039

Справа № 22-9903 2006 p. Категорія -19

Головуючий в 1 інстанції-КлешньоваО.І. Доповідач - Могугова Н.Г.

УХВАЛА іменем     України

7 грудня 2006 року в складі:

Апеляційний суд Донецької області

головуючого   Турової О.М.,

суддів              Шевченко В.Ю.,

Могутової Н.Г. при секретарі   Миснянко М.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Донецьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Калінінському районі м. Горлівки про відшкодування моральної шкоди за апеляційною скаргою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Калінінському районі м. Горлівки Донецької області на рішення Калінінського районного суду м. Горлівки від 21 вересня 2006 року,-

встановив:

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Калінінському районі м. Горлівки Донецької області звернулося до апеляційного суду із апеляційною скаргою на рішення Калінінського районного суду м. Горлівки від 21 вересня 2006 року, яким частково були задоволені позовні вимоги ОСОБА_1 про відшкодування моральної шкоди.

Рішенням апеляційного суду Донецької області від 2 листопада 2006 року рішення Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області від 21 вересня 2006 року було змінено, з відповідача на користь ОСОБА_1 було стягнуто моральну шкоду у розмірі 12000 грн.

В резолютивній частині рішення апеляційного суду Донецької області від 2 листопада 2006 року були допущена описка. Так, в резолютивній частині рішення вказано неправильно дату рішення Калінінського районного суду м. Горлівки: 21 серпня 2006 року замість 21 вересня 2006 року.

Згідно ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи виправити допущені у судовому рішенні описки та арифметичні помилки.

За таких обставин апеляційний суд вважає за необхідне виправити допущену в судовому рішенні описку.

Керуючись ст. ст. 219, 317 ЦПК України суд

ухвалив:

Внести виправлення в рішення Апеляційного суду Донецької області від 2 листопада 2006 року за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України в Калінінському районі м. Горлівки Донецької області про відшкодування моральної шкоди.

Вважати правильною в резолютивній  частині дату рішення Калінінського районного суду м. Горлівки 21 вересня 2006 року.

Головуючий:                                                           Судді: