Рішення №435042

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД   ЧЕРКАСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Справа №   22ц-126       2007р.                                           Головуючий по 1 інстанції

Категорія   спори,   що                                                          Горячківська Л.В.

виникають      із      житлових

правовідносин

Доповідач в апеляційній Інстанції Василенко Л.І.

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2007 р колегія судців Судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області в складі:

головуючого                            Бурлаки В.О.

суддів                                       Василенко Л.І. Бабенко В.М.

при секретарі                           Бурдуковій О.В.

з участю прокурора

адвокатів

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Черкаси заяву адвоката ОСОБА_6 про відкликання апеляційної скарги ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 20 листопада 2006 р. по справі за позовом ОСОБА_4, ОСОБА_5 до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про реальний розподіл квартири та стягнення грошової компенсації,

встановила:

Рішенням Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 20 листопада 2006 р. в задоволенні позовних вимог позивачам ОСОБА_4, ОСОБА_5 відмовлено. Стягнуто з ОСОБА_4, ОСОБА_5 на користь ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 судові витрати в сумі 480 грн. солідарно.

В апеляційній скарзі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 просили рішення суду змінити, стягнути на їхню користь вартість наданої їм правової допомоги в розмірі 5 % від суми позовних вимог, що становить 2500 грн.

У судовому засіданні апеляційної інстанціїг від адвоката ОСОБА_6, який представляє інтереси ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3, надійшла заява, в якій він за згодою вказаних осіб відмовляється від апеляційної скарги.

Судова колегія, обговоривши заявлене клопотання, перевіривши матеріали справи, приходить до висновку про задоволення заяви.    

У відповідності до ч. 4 ст. 300 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, має право протягом усього часу розгляду справи відмовитися від неї повністю або частково. Питання про прийняття відмови від апеляційної скарги і закриття  у зв'язку з цим апеляційного провадження вирішується апеляційним судом, що розглядає справу, в судовому засіданні.

Роз'яснено, що повторне оскарження цього рішення з тих самих підстав ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 не допускається.

Керуючись ч. 4 ст. 300 ЦПК України, колегія суддів,

ухвалила:

Прийняти відмову адвоката ОСОБА_6 від апеляційної скарги ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 і апеляційне провадження у справі за позовом закрити.

Ухвала набирає чинності одразу після проголошення і може бути оскаржена до Верховного Суду України в касаційному порядку протягом двох місяців.