Рішення №435047

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа 22ц 29/2007 р Категорія: інші позовні

Головуючий по першім інстанції Ротаєнко Д.С.

Доповідач в апеляційній інстанції Качан О.В.

УХВАЛА

іменем України

10 січня 2007 року                   Колегія суддів судової палати в цивільних

справах апеляційного суду Черкаської області в складі:

головуючого                  Ювшина В.Т.

суддів                             Качана О.В., Корнієнко Н.В.

при секретарі                Заєць Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Черкаси апеляційну скаргу ОСОБА_1 па рішення Монастирищенського районного суду Черкаської області від 27.10.2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про відшкодування моральної шкоди,

в станов и л а:

Рішенням Монастирищснського районного суду Черкаської області від 27.10.2006 року відмовлено в стягнені моральної шкоди в користь ОСОБА_1 з ОСОБА_2,ОСОБА_3.

Нe поголившись з рішенням, ОСОБА_1 оскаржив його в повному об'ємі, просить скасувати, направити матеріали справи па новий судовий розгляд. На підставу вимог апеляції посилається на те, що приймаючи рішення суд не розглянув справу у повному обсязі, лав невірну оцінку наявним у справі доказам, відмовив у призначенні експертизи.

Заслухавши доповідача, вивчивши матеріали справи в межах заявлених позовних вимог та доводів апеляції, колегія вважає, що апеляційна скарга підлягає відхиленню.

Судом першої інстанції встановлено: позивач просить спити з відповідачів моральну шкоду за перешкоджання йому у спілкуванні з онукою. Оскільки доказів створення перешкод у спілкуванні позивач не надав, не звертався до суду із заявою про неправомірні дії відповідачів, в задоволенні позову відмовлено.

Колегія встановлено: висновки сулу про відсутність доказів створення перешкод позивачу у спілкуванні з онукою підтверджуються матеріалами срави. В апеляційній скарзі ОСОБА_1 не наведено підстав, передбачених ЦПК України, для скасування судового рішення. Доводи апеляції не впливають на законність та обґрунтованість судового рішення, не можуть бути підставою для його скасування.

Рішення обґрунтовано наявними у справі доказами, постановлено у відповідності до вимог матеріального та процесуального права, підстав до його скасування колегія не вбачає.

Керуючись ст. ст. 307, 309, 315 ЦПК України, колегія

ухвалила:

апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Монастирищенського районного суду Черкаської області від 27.10.2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про. відшкодування моральної шкоди - відхилити.

Ухвала колегії та рішення суду набувають законної сили з моменту проголошення ухвали та можуть бути оскаржені до Верховного Суду України в касаційному порядку на протязі двох місяців з дня проголошення ухвали.