Рішення №435059

Копія

Справа №2-о-1/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 січня 2007 р.              Локачинський районний суд Волинської області

в складі: головуючого - голови суду Усік Н.Є.

при секретарі Боярській Н.В. з участю: заявниці ОСОБА_1

представника заявниці ОСОБА_2

представника заінтересованої особи управління пенсійного фонду у

Локачинському районі Козак М.Р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в селищі Локачах

справу  за  заявою  ОСОБА_1 про  встановлення  факту  належності

правовстановлюючого документу,

ВСТАНОВИВ:

2 січня 2007 року заявниця звернулась з даною заявою до суду і мотивує тим, що її чоловік ОСОБА_3 був нагороджений медаллю «За відвагу». Поскільки чоловік помер, то вона у зв'язку з втратою годувальника має право на встановлення надбавки до пенсії. Однак у встановленні надбавки їй відмовили через те, що в архівній довідці прізвище чоловіка записано «ОСОБА_4», а не «ОСОБА_3».

Просить встановити факт належності архівної довідки її чоловікові.

В судовому засіданні заявниця заяву підтримала і пояснила, що вона має право на одержання надбавки до пенсії, але не може її оформити через те, що в архівній довідці неправильно написано прізвище чоловіка, яке не співпадає з іншими документами.

Просить встановити, що ця довідка належить її чоловікові.

Представник заявниці також підтримав заяву і пояснив, що підтримує її з підстав, які викладені в заяві, поданій до суду.

Представник заінтересованої особи заяву визнала і пояснила, що надбавка до пенсії не була призначена через розбіжність прізвищ в архівній довідці та інших документах. В разі усунення такої розбіжності їй буде призначена така надбавка.

Судом встановлено, що ОСОБА_3 приймав участь в бойових діях під час Великої Вітчизняної війни і був нагороджений медаллю «За відвагу». ІНФОРМАЦІЯ_1 він помер. Відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» заявниця, як його дружина, має право на встановлення надбавки до пенсії, але не може її оформити через розбіжність прізвища чоловіка в архівній довідці та інших документах «ОСОБА_3» і «ОСОБА_4» .

Про те, що в архівній довідці допущена помилка в написанні прізвища підтверджується такими письмовими доказами:

-  в архівній довідці від 22 червня 2005 року НОМЕР_1 зазначено, що ОСОБА_3

був нагороджений медаллю «За відвагу»;

-    в свідоцтвах про народження, одруження та смерть він записаний на прізвище

ОСОБА_3, а дата і місце народження співпадають з даними, зазначеними в довідці;

в обліково-послужній карточці до військового квитка, яка видана на прізвище ОСОБА_3, також зазначено про нагородження його медаллю та заявниця записана як дружина;

згідно довідки Старозагорівської сільської ради прізвище «ОСОБА_4» в по господарських книгах на території сільської ради не значиться;

показами свідків ОСОБА_5 та ОСОБА_6, які підтвердили, що чоловік заявниці був на фронті і нагороджений медалями.

Відповідно до ч.І п.6 ст.256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або паспорті.

Отже, заява підставна і підлягає до задоволення.

Керуючись ст.ст.256-259 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

заяву задовольнити. Встановити факт належності довідки Центрального архіву Міністерства оборони Російської Федерації НОМЕР_1 від 22 червня 2005 року про нагородження медаллю «За відвагу» ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с. Старий Загорів Локачинського району Волинської області ОСОБА_3.

Рішення набирає законної сили через 10 днів з дня проголошення і може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області протягом цього ж строку шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження до Локачинського районного суду та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або шляхом подачі лише апеляційної скарги протягом 10 днів.

Головуюча  підпис Оригіналу відповідає

Голова Локачинського районного суду                       Н.Є. Усік