Рішення №436638

СПРАВА  № 3-279 2007 рік

ПОСТАНОВА

19 січня 2007 року                                                                                     м.Харків

Суддя  Фрунзенського  районного  суду  м.Харкова  Іващенко  CO.,  розглянувши матеріали, що надійшли з Фрунзенського ГУМВС України у Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.І ст. 51-2 КУпАП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженку м.Харкова, громадянку України, не працюючу, проживаючу: АДРЕСА_1.

ВСТАНОВИВ

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 04.01.2007 року, ОСОБА_104.01.2007 року, торгувала DVD дисками, на яких відсутні контрольні марки України.

Дії ОСОБА_1особою, яка складала протокол про адміністративне правопорушення, кваліфіковані за ст. 51-2 КУпАП України, як порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності.

Стаття 51-2 КУпАП встановлює відповідальність за порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності.

Кваліфікуючи дії ОСОБА_1за ст. 51-2 КУпАП особа, яка складала протокол про адміністративне правопорушення, не зазначила: чиє саме право інтелектуальної власності було порушено.

В матеріалах справи немає даних, які свідчать про наявність у ОСОБА_1умислу на порушення інтелектуальної власності, немає даних, які свідчать про здійснення дій щодо виявлення зареєстрованого суб'єкта права інтелектуальної власності, не доведена наявність саме права інтелектуальної власності, також відсутні дані щодо повідомлення суб'єкта права інтелектуальної власності про порушення його прав.

Таким чином, вказаний протокол про адміністративне правопорушення не може бути підставою для розгляду справи про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1і підлягає поверненню органу, який направив адміністративний матеріал, для належного оформлення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.256,278 КУпАП

ПОСТАНОВИВ:

Повернути матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності у відношенні ОСОБА_1для належного оформлення до Фрунзенського ГУМВС України у Харківській області.

Постанова оскарженню не підлягає.