Рішення №439520

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

05.02.07 р.                               № 35/11-63                                                                                                                                                                 

Суддя господарського суду Донецької області Мальцев М.Ю., розглянувшиматеріали

за позовом Закритого акціонерного товариства „Український науково-дослідний інститут „Укркольорметобробка”, м.Артемівськ, Донецька область

до відповідача Закритого акціонерного товариства „Стальком”, м.Донецьк

про стягнення 4920,90 грн.


ВСТАНОВИВ:

Закрите акціонерне товариство „Український науково-дослідний інститут „Укркольорметобробка”, м.Артемівськ, Донецька область звернулось до господарського суду з позовною заявою до Закритого акціонерного товариства „Стальком”, м.Донецьк про стягнення 4920,90 грн.

Згідно ст.14 Інструкції про обчислення та справляння державного мита, при сплаті державного мита до суду надається оригінал платіжного доручення з написом банківської установи (на обороті) про зарахування суми до державного бюджету. Цей напис скріплюється першим і другими підписами посадових осіб та відбитком печатки установи банку з відміткою про дату виконання платіжного доручення.

Позивачем не додано доказів сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу відповідно до ст.47-1 ГПК України, які становлять 118,00 грн.

Враховуючи вищевикладене, керуючись п.п. 4, 10 ст. 63 Господарського процесуального Кодексу України, господарський суд, -


У Х В А Л И В :


Позовні матеріали Закритого акціонерного товариства „Український науково-дослідний інститут „Укркольорметобробка”, м.Артемівськ, Донецька область до Закритого акціонерного товариства „Стальком”, м.Донецьк про стягнення 4920,90 грн., повернути без розгляду.

Додаток: позовні матеріали на 13 арк. та конверт.Суддя Мальцев М.Ю