Рішення №439558

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А


07.02.07 р.                     Справа № 44/133           

                              

Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Приходько І.В.;

за позовом: регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області м. Донецьк

до відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю „Торгова компанія „Кристал” м. Костянтинівка

за участю прокурора Донецької області

про зобов’язання вчинити дії по поверненню майна за договором оренди, -


ВСТАНОВИВ:


До господарського суду звернувся позивач - регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області м. Донецьк, з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю „Торгова компанія „Кристал” м. Костянтинівка, про зобов’язання вчинити дії по поверненню майна за договором оренди.

Товариством з обмеженою відповідальністю „Торгова компанія „Кристал” м. Костянтинівка подано зустрічний позов до регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області м. Донецьк про продовження дії договору оренди №655 від 10.10.2000р.

Судом встановлено, що первісний та зустрічний позови пов’язані з встановленням факту припинення або продовження дії договору оренди №655 від 10.10.2000р.

Згідно положень ст. 60 Господасрького процесуального кодексу України, відповідач має право до прийняття рішення зі спору подати до позивача зустрічний позов для спільного розгляду з первісним позовом. Зустрічний позов повинен бути взаємно пов'язаний з первісним.

Подання зустрічного позову провадиться за загальними правилами подання позовів.

Позов подано з додержанням вимог, викладених в статтях 54-57 Господасрького процесуального кодексу України.

З огляду на вищевикладене, керуючись статями 54-57, 60, 86 Господасрького процесуального кодексу України, господарський суд, -

У Х В А Л И В:

Прийяти до провадження зустрічний позов Товариста з обмеженою відповідальністю „Торгова компанія „Кристал” м. Костянтинівка до регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області м. Донецьк про продовження дії договору оренди №655 від 10.10.2000р, для спільного розгляду з первісним позовом по справі № 44/133.

          

Суддя Приходько І.В.