Рішення №439563

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

08.02.07 р.                               № 24/2-63                                                                                                                                                                 

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю „Чистий світ-К” м.Київ

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Донецьк Сіті Центр” м.Донецьк

про стягнення 45 232, 12 грн.


Суддя Н.В. Ломовцева

Представники:

від позивача:

від відповідача:


Товариство з обмеженою відповідальністю „Чистий світ-К” м. Київ звернулось до господарського суду Донецької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю„Донецьк Сіті Центр” м. Донецьк про стягнення 45 232, 12 грн.


Відповідно до п.п. 4, 10 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, до позову додано копії платіжних доручень в підтвердження оплати державного мита та плати за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, що не може бути доказом сплати зазначених обов’язкових платежів.

Таким чином до позову не додано доказів сплати державного мита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в установленому порядку.


Звертаю Вашу увагу на той факт, що Господарським судом прийнято до розгляду аналогічну позовну заяву, до якої додані оригінали тих самих доказів сплати державного мита та суми інформаційно-технічного забезпечення судового процессу.

За таких обставин позовна заява та додані до неї документи підлягає поверненню без розгляду.


Додатково повідомляю, що до позову повинно бути додані оригінали платіжних доручень по сплаті державного мита та послуг за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.


Керуючись ст. 57, п.п. 4, 10 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,

УХВАЛИВ:


Повернути без розгляду позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Чистий світ-К” м. Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю„Донецьк Сіті Центр” м. Донецьк про стягнення 45 232, 12 грн. та додані до неї документи згідно з переліком на 10 аркушах, конверт.


Додаток: акт канцелярії господарського суду Донецької області № 02-57/48 від 07.02.2007р.Суддя Ломовцева Н.В.