Рішення №439580

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ


09.02.07 р.                      Справа № 3/48а


Суддя господарського суду Донецької області Гассій О.В., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „УТН-Восток” м. Донецьк

До Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів м. Київ

про скасування постанови від 16.05.2006 р. № 001450/АЗС.


ВСТАНОВИВ:


Позивач звернувся до суду з позовною заявою № 7 від 26.01.2007 р. до Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів м. Київ про скасування постанови від 16.05.2006 р. № 001450/АЗС, розгляд якої згідно пункту 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.

Підпунктом 2 п. 1 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у позовній заяві зазначаються, ім’я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.

Підпунктом 3 п. 1 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у позовній заяві зазначаються, поштова адреса, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти (відповідача), якщо такі відомі.

Згідно пункту 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

Пунктом 4 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.

Таким чином, позовна заява подана без дотримання вищезазначених вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України та підлягає залишенню без руху.

Керуючись статтею 13, статтею 106, пунктами 1, 2, 5, 6 статті 108, статтями 160, 165, 185, пунктом 4 статтею 186, підпунктом 1 пункту 3, пунктом 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, -

УХВАЛИВ:


          Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „УТН-Восток” м. Донецьк

до Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів м. Київ про скасування постанови від 16.05.2006 р. № 001450/АЗС- залишити без руху.

1.Встановити позивачу строк до "21" лютого 2007 року на усунення недоліків. Якщо позивач здійснить усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.

2.Залишення позовної заяви без руху не позбавляють права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.

3.Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п’яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

4.Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
Суддя Гассій О.В.                               

Вик. Костюк І.В.

Надруковано 3 примірники:

1.          Позивачу – 1.

2.          Відповідачу – 1.

3.          До справи – 1.

________________________________________________________________________________Адреса і телефон господарського суду Донецької області: 83048, м. Донецьк, вул. Артема, 157, тел. 381-88-46.