Рішення №439581

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

08.02.07 р.                               № 9/12-63                                                                                                                                                                 

Господарський суд Донецької області у складі судді Марченко О.А., безвиходу в судове засідання, розглянув матеріали

за позовом: Приватного підприємства „Донснабзбут”, м.Донецьк

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо комерційної фірми „Сузірря”, м.Донецьк

про стягнення 5 391грн.35коп.


СУТЬ СПОРУ


Позивач, Приватне підприємство „Донснабзбут”, м.Донецьк звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо комерційної фірми „Сузірря”, м.Донецьк про стягнення 5 391грн.35коп.


Розглянувши матеріали позовної заяви та додані до неї документи, судом встановлено наступне:


Згідно з п.3 ст.57 Господарського процесуального кодексу України позивачем до позовної заяви повинні бути додані документи, які підтверджують сплату державного мита у встановлених порядку та розмірі.

За приписом п.2 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” встановлено, що із позовних заяв майнового характеру, які подаються до господарських судів, встановлено ставку державного мита в розмірі 1% ціни позову, але не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто позивачем за даним позовом повинно бути сплачено державне мито в сумі 102грн.00коп.

Як встановлено судом, позивачем до позовної заяви надано платіжне доручення №550 від 31.01.2007р., згідно якого сплачено державне мито в сумі 53грн.91коп., що є меншим від встановленого законом розміру.

Відповідно до п.4 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву та додані до неї документи без розгляду у випадку ненадання доказів сплати державного мита у встановлених порядку та розмірі.

З урахуванням зазначеного, у господарського суду відсутні докази сплати державного мита у встановленому розмірі, що є підставою для повернення позовної заяви без розгляду у відповідності з вимогами п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України.


Враховуючи викладене, керуючись п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, суд,-


УХВАЛИВ:


Повернути позовну заяву та додані до неї документи Приватному підприємству „Донснабзбут”, м.Донецьк без розгляду.Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.Додаток: позовна заява №4 від 30.01.2007р. на 1 аркуші з доданими до неї документами всього на 18 аркушах; у тому числі оригінали платіжних доручень №550 від 31.01.2007р. та №549 від 31.01.2006р.; поштовий конверт.Суддя Марченко О.А.