Рішення №440653


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


06.02.07                                                                                 Справа № 6/15ад.

Суддя господарського суду Луганської області Василенко Т.А. разглянувши матеріали по справі №6/15ад за позовом

Прокурора Жовтневого району м. Запоріжжя в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Запоріжжя, м. Запоріжжя

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Євроквест Україна", м. Луганськ

про стягнення 718 грн. 88 коп.

за участю представників сторін:

від позивача –не прибув (явка обов’язкова),

від відповідача –не прибув (явка обов’язкова).,

від заявника –Гришина Т.А. (посв. № 912 від 29.03.06).

в с т а н о в и в:


Суть спору: заявлено вимогу про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у сумі 718 грн. 88 коп.


Головним управлінням статистики у Луганській області надано довідку № 13-48/293 від 22.01.07, за якою вказано, що відповідач у ЄДРПОУ по Луганській області не значиться.

Приймаючи до уваги, що під час слухання у попередньому засіданні представники сторін не з’явилися до суду, розгляд справи у попередньому засіданні слід відкласти та витребувати у сторін додаткові докази.

Керуючись ст.ст. 111, 128 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи у попередньому засіданні на 23.02.07 об 11 год. 00 хв. у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, кім. 319.

2.Зобов’язати позивача надати: документальне підтвердження повноважень особи, яка підписала позовну заяву, письмові пояснення на відзив відповідача, документальне та нормативне підтвердження пояснень; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви –для огляду в засіданні; документальне підтвердження утворення заборгованості на суму позову; листування з відповідачем; відповідні вимоги про сплату заявленої у позові суми, обґрунтований розрахунок заборгованості, з зазначенням дати виникнення заборгованості і підстав її виникнення, документів у підтвердження виникнення заборгованості та часткової її сплати відповідачем, та пояснення до розрахунку; чітко визначити період виникнення недоїмки (документально обґрунтувати); провести з відповідачем звірення розрахунків на день слухання справи, за результатами скласти акт, який подати до суду.


3.Зобов’язати відповідача - надати: відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу та прокурору до суду; документальне і нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів; при наявності заперечень до позову –документальне підтвердження (контррозрахунок); докази погашення боргу – при наявності; докази наявності повноважень юридичної особи (витяг зі Статуту); копію довідки облстатуправління щодо внесення до ЄДРПОУ; прийняти участь у звіренні розрахунків, для чого прибути до позивача з усіма необхідними документами, за результатами звірення скласти акт, який подати до суду.


4. Зобов’язати державного реєстратора виконавчого комітету Луганської міської ради подати господарському суду довідку про реєстрацію - Товариства з обмеженою відповідальністю "Євроквест Україна", м. Луганськ, вул. Щаденко, 21/29, код 31637775.Звертаю увагу сторін, що всі документи, що додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.


Участь компетентних представників сторін обов’язкова.Суддя Т.А.Василенко

Спеціаліст 1 категорії Т.В.Шкуть