Рішення №441517

Справа  №     3  -  233/2007р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

ПО  СПРАВІ  ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ  ПРАВОПОРУШЕННЯ

ПРО  НАКЛАДЕННЯ  СТЯГНЕННЯ

22  січня  2007  року                                                                                  м.   Броди

Суддя Бродівського районного суду Львівської області Бунда А. О.  розглянула            матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли з ВДАЇ УМВСУ у Львівській області про притягнення до  адміністративної  відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 по  ст.   122   ч.   1 КУпАП,   -

ВСТАНОВИВ:

Правопорушник 12.12.2006 року о 19 год. 13хв., в с. Пилиповичі Новгород-Волинський район, керуючи транспортним засобом марки ВАЗ 21065, д/н НОМЕР_1, перевищив встановлені обмеження швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину.

Правопорушник в судове засідання не з'явився, хоча належним чином був повідомлений у встановленому порядку про час і місце судового засідання. Про причини неявки суд не повідомив.

Винність правопорушника повністю доводиться доказами по справі.

Оглянувши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях правопорушника наявні ознаки правопорушення передбаченого ст. 122 ч.1 КУпАП.

Обираючи вид та міру стягнення суд враховує особу правопорушника, характер вчиненого правопорушення та приходить до висновку, що до правопорушника слід застосувати стягнення у виді адміністративного штрафу.

Керуючись ст. 284 ч. 1 п. 1  КУпАП суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 1 КУпАП та обрати стягнення у виді адміністративного штрафу у розмірі 17 гривень.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.