Рішення №442052

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

/заочне рішення/

9 січня 2007 року                                м. Малин                                          справа № 2-1064/2006

№ 2 - 64/2007

Малинський районний суд Житомирської області в складі: головуючого - судді Тарасенка М.П., з секретарем Хитрич Н.Я., за участю представника позивача Пакляченко Г.В., розглянувши в судовому засіданні в м. Малині справу за позовом закритого акціонерного товариства „Український Мобільний Зв"язок" в особі Житомирської філії ЗАТ „УМЗ" до ОСОБА_1про стягнення заборгованості за послуги мобільного зв"язку,-

встановив

Позивач просить стягнути з відповідача на його користь 793 грн.22 коп. повної суми боргу за послуги зв"язку, витрат по сплаті державного мита в сумі 51.00 грн. та витрат по сплаті за інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30.00 грн., посилаючись на те, що сторони перебувають у договірних відносинах.

На виконання умов договору відповідачу був виділений радіотелефон, мобільний номер НОМЕР_1 з підключенням його до мережі радіотелефонного зв"язку ЗАТ „УМЗ" та наданий особистий рахунок НОМЕР_2.

Відповідно з умовами договору та Умовами користування мережами мобільного зв"язку ЗАТ „УМЗ" відповідач зобов"язувався проводити оплату наданих послуг до 15 числа наступного за розрахунковим, а також перевіряти залишок авансу та вносити при необхідності черговий аванс.

В порушення умов договору відповідач за період на протязі вересня - грудня 2006 року не провів оплату рахунків, які йому направлялися, а тому телефон тимчасово був відключений від мережі та 8.02.2006 року відповідачу направлялася претензія, яку відповідач залишив без задоволення та відповіді, заборгованість не погасив.

Відповідно Додаткової угоди до договору відповідачу нарахована договірна санкція в розмірі 704,45 грн., з урахуванням суми боргу станом на 7.11.2006 року 88 грн.77 коп. до стягнення підлягає 793 грн.22 коп.

В судовому засіданні представник позивача вимоги підтримала, просить позов задовольнити..

Відповідач в судове засідання не з"явився, про час і місце розгляду справи повідомлений належним чином, причину не явки не повідомив та не надав заяви про перенесення розгляду справи а також заперечень на позов, а тому справа розглядається в порядку ст. 224 ЦПК України, заочно.

Вислухавши представника позивача та дослідивши докази в межах заявлених вимог позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Встановлено, що сторони перебувають у договірних відносинах , про що свідчить договір НОМЕР_3 та додаткова угода НОМЕР_4 /а.с.5,6/.

Згідно умов договору відповідачу був виділений радіотелефон, мобільний номер НОМЕР_1 з підключенням його до мережі радіотелефонного зв"язку ЗАТ „УМЗ" та наданий особистий рахунок НОМЕР_2.Відповідно п.п. 4.1.2, 4.1.3 договору відповідач зобов"язаний був сплачувати вартість наданих послуг до 15 числа місяця, наступного за розрахунковим, а також перевіряти залишок авансу та при необхідності вносити черговий аванс.

Згідно п. 1.2 Додаткової угоди коли дія основного договору достроково припиняється на підставі п.5.2 основного договору у зв"язку з несплатою Абонентом наданих йому послух зв"язку, Абонент несе відповідальність у вигляді сплати на користь УМЗ договірної санкції в розмірі 3 грн. 65 коп. за кожний день, що до закінчення строку встановленого п.1.1 цієї додаткової угоди, починаючи від дня відмови або припинення дії.

В порушення договірних умов оплата проводилась не в повному обсязі і станом на 7.11.2006 року заборгованість склала 88 грн.77 коп., а з урахуванням договірної санкції борг становить 628 грн.87 коп., що підтверджується розрахунком платежів та балансу абонента /а.с. 16, 21/.

Згідно ст.526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Оскільки відповідачем не виконувався договір щодо строків оплати за послуги зв"язку за період на протязі вересня - грудня 2006 року включно у строки визначені основним договором, відповідачем заперечень суду не подано, суд вважає, що позивач обгрунтовано провів нарахування суми боргу та договірної санкції, сума якої в підсумку складає 793 грн. 22 коп.

Керуючись ст.ст. 10,11,60, 88,179,213, 224 ЦПК України, ст.526 ЦК України,-

Вирішив Позов задовольнити

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь закритого акціонерного товариства „Український Мобільний Зв"язок" в особі Житомирської філії ЗАТ „УМЗ" на розрахунковий рахунок 26008526 в АППБ „Аваль" , МФО 300335, код 14333937 заборгованість в сумі 793 грн.22 коп., судові витрати у виді державного мита в сумі 51.00 грн. та витрати за інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн.

Заочне рішення може бути переглянуте судом за письмовою заявою відповідача протягом 10 днів з моменту отримання його копії.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано.

Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження судового рішення. Заява та апеляційна скарга подаються до Житомирського апеляційного суду через Малинський районний суд.

головуючий