Рішення №442058

Копія Справа №2-19/07

ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 січня 2007 року      Ярмолинецький районний суд Хмельницької області в складі:

головуючого  -   судді Мосьондза І.А.

при секретарі Школяр A.M., розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Ярмолинці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Свої вимоги мотивує тим, що 21 серпня 1993 року між нею та відповідачем було зареєстровано шлюб Ярмолинецьким районним відділом ЗАГС Хмельницької області, про що в книзі реєстрації актів цивільного стану зроблено запис за НОМЕР_1. Даний шлюб укладено вперше. Від шлюбу сторони мають неповнолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Подружнє життя з відповідачем не склалося, в зв'язку з різними поглядами на сімейний устрій та тривале проживання відповідача за кордоном. Спору про розподіл майна між сторонами на даний час немає. Син постійно проживає з позивачкою та знаходиться на її утриманні. Подальше спільне життя та збереження шлюбу неможливе, а також суперечило б інтересам позивачки та дитини.

В судовому засіданні позивачка, підтримавши свої позовні вимоги, просить шлюб розірвати, оскільки сім'я не може бути збережена, термін на примирення просить не надавати.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час і місце судового засідання був повідомлений належним чином, про що свідчить оголошення в газеті „Подільські вісті" від 12.01.2007 року.

Зі згоди позивача суд ухвалює рішення про заочний розгляд справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Заслухавши пояснення позивачки та вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що даний позов підлягає задоволенню.

В судовому засіданні достовірно встановлено, що 21 серпня 1993 року між позивачкою та відповідачем було зареєстровано шлюб Ярмолинецьким районним відділом ЗАГС Хмельницької області, про що в книзі реєстрації актів цивільного стану зроблено запис за НОМЕР_1. Даний шлюб укладено вперше. Від шлюбу сторони мають неповнолітнього сина -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Подружнє життя з відповідачем не склалося, в зв'язку з різними поглядами на сімейний устрій та тривале проживання відповідача за кордоном. Спору про розподіл майна між сторонами на даний час немає. Син постійно проживає з позивачкою та знаходиться на її утриманні. Подальше спільне життя та збереження шлюбу неможливе, а також суперечило б інтересам позивачки та дитини.

Керуючись ст.ст. 112 СК України,  ст.ст. 15, 30, 62, 214 - 215, 224-226 ЦПК України,

суд-

вирішив:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 21 серпня 1993 року Ярмолинецьким районним відділом ЗАГС Хмельницької області, актовий запис НОМЕР_1, розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 державне мито в розмірі 1 неоподаткованого мінімуму доходів громадян до місцевого бюджету, ОСОБА_2 від витрат звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду позивачем може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається позивачем протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії

Суддя:                                                   підпис

Копія вірна:

І.А.Мосьондз

Суддя Ярмолинецького

районного суду