Рішення №443933

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху


"05" лютого 2007 р. №


Суддя Проскурняк О.Г., розглянувши матеріали за позовною заявою

Мамалигівського сільського споживчого товариства


до


Новоселицької міжрайонної державної податкової інспекції Чернівецької області

про визнання недійсними податкових повідомлень рішень Новоселицької міжрайонної державної податкової інспекції


ВСТАНОВИВ:

Мамалигівське сільське споживче товариство звернулося з позовом до Новоселицької міжрайонної державної податкової інспекції Чернівецької області про визнання недійсними податкових повідомлень рішень Новоселицької міжрайонної державної податкової інспекції.

Згідно частини третьої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

Як вбачається до позовної заяви не додано копії документів, які приєднуються до копії позовної заяви, відповідно до кількості відповідачів, що робить неможливим надіслати відповідачу означені матеріали відповідно до частини п’ятої статті 107 КАС України.

Отже, Мамалигівське сільське споживче товариство повинно усунути означені недоліки, а саме додати до копії позовної заяви, копії всіх документів, що приєднуються до неї відповідно до кількості відповідачів.

          Встановити Мамалигівському сільському споживчому товариству строк для усунення вищевказаних недоліків терміном у три дні.

На підставі викладеного, керуючись частиною першою статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд —УХВАЛИВ:1.          Залишити позовну заяву Мамалигівського сільського споживчого товариства без руху.

2. Мамалигівському сільському споживчому товариству в триденний строк з дня отримання даної ухвали усунути недоліки визначені у мотивувальній частині ухвали.


Суддя О. Г.Проскурняк