Рішення №445280


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


12 лютого 2007 р. Справа № 6/65-07


Суддя господарського суду Говор Н.Д.

при секретарі судового засідання Мовчан Г. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю " Лізингова компанія " Інтелект " м. Козятин

до:Сокілецької сільської ради Козятинського району, Вінницької області с. Сокілець

про визнання акту ненормативного характеру протиправним

          

Представники :

позивача - С.Петричко - директор

відповідача – В.Мосейчук –сільський голова

Місце розгляду справи : приміщення суду к.1107

В С Т А Н О В И В :


Подано позов про визнання протиправним рішення виконкому Сокілецької сільської ради № 96 від 31.10.2006 та зобов’язання видати свідоцтва про право власності на об’єкти, що розташовані в с. Титусівка по вул. Леніна 35.

Позов мотивовано тим, що оспорюваним рішенням позивачу відмовлено про оформлення права власності на об’єкти, що розташовані в с. Титусівка по вул. Леніна 35. Вказане рішення є незаконним і порушує права позивача .

Позивач заявою від 12.02.2007 уточнив позовні вимоги та просить визнати протиправним рішення Виконкому Сокілецької сільської ради № 95 від 31.10.2006 р. в частині оформлення права власності на об’єкти : приміщення їдальні та приміщення диспетчерської з навісом , що розташовані в с. Титусівка по вул. Леніна,35, на кожний об’єкт окремо та зобов’язати відповідача видати позивачу в триденний термін свідоцтво про власність на приміщення їдальні площею 213,8 м2 та приміщення диспетчерської з навісом площею 148,1 м2 , що розташовані в с. Титусівка по вул. Леніна,35, на кожний об’єкт окремо.

Відповідач у поясненні від 12.02.2007 р. та його представник у судовому засідання проти позову заперечує з тих підстав, що у позивача вже зареєстроване право власності на об’єкти нерухомості, тому видавати свідоцтва про право власності не має підстав.

Розглянувши матеріали справи, оцінивши надані докази, заслухавши представників сторін, суд встановив, що за позивачем –Товариством з обмеженою відповідальністю „Інтелект” оформлено право власності на реальну частку нерухомого майна, яка складається з приміщення їдальні Е, загальною площею 213,8 м2 , приміщення диспетчерської з навісом А, загальною площею 148,1 м2, приміщення гаражу техзагону (склад запчастин) М загальною площею 841,4 м2, та знаходиться у с. Титусівка, Козятинського району, Вінницької обл., по вул. Леніна ,35, про що КП ВООБТІ видане реєстраційне посвідчення на об’єкти нерухомого майна, які належать юридичним особам від 26.09.2001 р.

30.08.2006 позивач звернувся до Сокілецької сільської ради Козятинського району з заявою про видачу свідоцтва про власність окремо на об’єкти, що є власністю Товариства з обмеженою відповідальністю „Інтелект” та розташовані за однією адресою : с. Титусівка, вул. Леніна ,35, а саме приміщення їдальні , загальною площею 213,8 м2 , приміщення диспетчерської з навісом , загальною площею 148,1 м2, з метою оформлення інвентарних справ на кожний об’єкт нерухомості окремо.

31.10.2006 р. виконавчий комітет Сокілецької сільської ради прийняв рішення №96 , яким відмовив позивачу у видачі рішення на оформлення права власності на об’єкти, що розташовані в с. Титусівка, по вул. Леніна,35, в зв’язку з відсутністю належних документів (технічної документації).

Відповідно до ст. 6.1 , п.п.12 п.а) Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно визначено, що оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна провадиться з видачею свідоцтва на право власності місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування: фізичним та юридичним особам на підставі документів, установлених законодавством, які підтверджують їх право власності на об’єкти нерухомого майна.

Враховуючи , що право власності позивача на об’єкти нерухомості підтверджено реєстраційним посвідченням на об’єкти нерухомого майна, які належать юридичним особам від 26.09.2001 р., відповідач неправомірно відмовив позивачу у оформленні права власності на кожний об’єкт окремо.

За вказаних обставин позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 49, 51, 87, 94, 99, 160,161,162,163,186,254 Кодексу адміністративного судочинства України ,-


ПОСТАНОВИВ :


Позов задовольнити .

Визнати протиправним рішення № 95 від 31.10.2006 р. Виконкому Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької обл.

Зобов’язати Виконком Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької обл. ( с. Сокілець, Козятинського району Вінницької обл.) видати Товариству з обмеженою відповідальністю „Інтелект” ( м. Козятин вул. П.Орлика, 19) свідоцтво про власність на приміщення їдальні Е площею 213,8 м2 та приміщення диспетчерської з навісом А площею 148,1 м2 , що розташовані в с. Титусівка по вул. Леніна,35, на кожний об’єкт окремо.

Стягнути з місцевого бюджету Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької обл. ( р/р невідомий) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю „Інтелект” ( м. Козятин, вул. П.Орлика, 19, код ЄДРПОУ 30808202) 3 грн. 40 коп. судового збору.


Відповідно до ст. 186 КАС України постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.


Відповідно до ст. 254 КАС України постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


Суддя Говор Н.Д.