Рішення №445288


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

14 лютого 2007 р. Справа № 2/56-07


за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю "Концерн "Сімекс -Агро", с. Зозів, Липовецький район, Вінницька область

до:Закритого акціонерного товариства "Юзефо-Миколаївська аграрно-промислова компанія", с. Михайлин, Козятинський район, Вінницька область

про стягнення 2147369,50 грн


          Головуючий суддя Мельник П.А.

          При секретарі судового засідання Віннік О.В.

          Представники :

          позивача : Котис В.Я.

          відповідача : не з"явився

В С Т А Н О В И В :


Заявлено позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Концерн «Сімекс-Агро», с. Зозів, Липовецький район, Вінницької області до Заккритого акціонерного товариства «Юзефо-Миколаївська аграрно-промислова компанія», с. Михайлин, Козятинський район, Вінницької області про стягнення 2147369,50 грн. за поставлений, згідно договору № 02/10 від 11.10.2006р. цукровий буряк.

Відповідач в судове засідання не з’явився, однак, до дня розгляду справи, через канцелярію суду подав заяву про перенесення розгляду справи, в зв’язку з тим, що підприємство у добровільному порядку почало розраховуватись, а також має намір укласти мирову угоду.

Дане клопотання судом приймається відповідно до ст. 22 ГПК України.

Крім того, сторонами письмово зазначено, що вони не заперечують проти розгляду справи за межами двохмісячного терміну, встановленого ст. 69 ГПК України.

Враховуючи викладене, з метою надання відповідачем додаткових доказів, що вимагались попередньою ухвалою, належного повідомлення сторін про день і час розгляду справи в суді, враховуючи клопотання сторін, розгляд справи підлягає відкладенню на іншу дату.

Керуючись п. 2 ст.77, ст. ст. 22, 86, 115 ГПК України, -


У Х В А Л И В :


1. Розгляд справи відкласти на 18 квітня 2007 р. о 09:40 год. , в приміщенні господарского суду, кімн. № 1112

2. Явка в засіданні представників позивача, відповідача з повноваженнями визначеними ст. 28 ГПК України обов'язкова.

3.Зобов'язати учасників процесу за три робочі дні до судового засідання надати через канцелярію суду :

Позивачу :

Відповідачу : виконати вимоги попередніх ухвал суду.


           У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали - надати письмові пояснення з обгрунтуванням причин її невиконання.

          Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п.5 ст.83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст.81 ГПК України).


          Суддя Мельник П.А.