Рішення №445290


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


13 лютого 2007 р. Справа № 4/76-07


Суддя господарського суду Білоус В.В.

при секретарі судового засідання Логінов А.О. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Могилів - Подільської об"єднаної державної податкової інспекції, 24000, м. Могилів - Подільський, вул. У. Кармелюка, 7/54, код ЄДРПОУ 20087664

до: Могилів - Подільського міського спортивного клубу "Велетень", 24000,вул. Тельнюка, 8, м. Могилів - Подільський , Вінницька область, код ЄДРПОУ 21726221

про припинення юридичної особи

          

Представники :

позивача : Собко О. В., за довіреністю

відповідача : не з"явився


розглянувши справу у відкритому судовому засіданні за позовом: Могилів - Подільської об"єднаної державної податкової інспекції, м. Могилів - Подільський до Могилів - Подільського міського спортивного клубу "Велетень", м. Могилів - Подільський , Вінницька область про припинення юридичної особи,-


ВСТАНОВИВ :

Заявлено позов про припинення юридичної особи Могилів-Подільського міського спортивного клубу „Велетень”, м. Могилів-Подільський, Вінницька область.

Позов мотивовано тим, що Могилів-Подільський міський спортивний клуб „Велетень” не подає до державної податкової інспекції декларацій і розрахунків та не здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, не надає відповідно до вимог закону фінансову звітність щодо своєї господарської діяльності.

Представник відповідача в судове засідання не з”явився. Причини неявки не повідомились.

Представник позивача в судовому засіданні подав клопотання в якому він, просить розглянути дану справу у відсутності відповідача, так як неявка відповідача не перешкоджає розгляду справи та винести постанову про припинення юридичної особи Могилів-Подільського міського спортивного клубу „Велетень” в даному судовому засіданні.

Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши надані докази та матеріали справи, в судовому засіданні встановлено, що Могилів-Подільський міський спортивний клуб „Велетень” зареєстрований Виконавчим комітетом Могилів-Подільської міської ради 31.08.1995р № 239, не звітує перед податковим органом з 2000 року, про що свідчить довідка Могилів-Подільської ОДПІ № 238/15-019 від 30.11.2006р..

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування" передбачено, що платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані:

- вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати її зберігання у терміни, встановлені законами;

- подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням, сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до п. 8 ст. 19 Господарського кодексу України, усі суб'єкти господарювання зобов'язані здійснювати первинний (оперативний) та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складати статистичну інформацію, а також надавати відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності, інші дані, визначені законом.

          Частина 2 ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” передбачає однією з підстав для припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Статтею 51 Господарського кодексу України передбачено скасування (припинення) підприємницької діяльності на підставі рішення суду у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законами.

Відповідно до ст. ст. 11, 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно ст. 86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об‘єктивному дослідженні.

Враховуючи вищевикладене суд дійшов висновку, що вимоги позивача є обґрунтованими, відповідають дійсним обставинам та матеріалам справи, а отже підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 70,71, 79, 86, 94, 158, 163,167,255, 257 Кодексу адміністративного

судочинства України, -

ПОСТАНОВИВ :


1. Позов задовольнити.

2. Припинити юридичну особу – Могилів-Подільський міський спортивний клуб „Велетень”, 24000, вул.. Тельнюка, 8, м. Могилів-Подільський, Вінницької області, код ЄДРПОУ 21726221.

3. Копію постанови направити сторонам по справі та Державному реєстратору м. Могилів-Подільський Ставнічук О. Г. для виконання вимог встановлених ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” за адресою: м. Могилів-Подільський, пл. Шевченка, 6/12.


Відповідно до ст. 186 КАС України постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Повний текст постанови підписано та оформлено 14.02.2007р.Суддя Білоус В.В.