Рішення №445325


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________


У Х В А Л А

про порушення провадження у справі


"13" лютого 2007 р. Справа № 7/96-07


Суддя господарського суду Мінєєва Н.В., розглянувши матеріали справи

за позовом: Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз", м.Вінниця

до: Міського комунального підприємства "Енергоресурс", м.Жмеринка Вінницької області

про визнання дій щодо користування приміщеннями неправомірними, про виселення із займаного приміщення та їх повернення позивачу


визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "22" березня 2007 р. о 12:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1113 .

3. Зобов’язати позивача, відповідача, забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.28 ГПК України з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду з супровідним листом за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : оригінали доданих до позовної заяви документів - для огляду в судовому засіданні. В зв`язку з реорганізацією з 01.01.2007 року Відділення Державного казначейства у м.Вінниці в управління Державного казначейства у м.Вінниці, надати довідку з державного казначейства про зарахування державного мита у сумі 85 грн., сплоченого відповідно до платіжного доручення №45 від 22.01.2007 року до державного бюджету на наступні реквізити: одержувач: Держбюджет м.Вінниця 22090200; код ЗКПО: 34701167, банк: ГУ ДКУ у Вінницькій області; МФО 802015; рахунок: 31117095600002. Довідку щодо перебування відповідача на обліку в ЄДРПОУ станом на час розгляду справи в суді. Докази в підтвердження фактичного зайняття відповідачем приміщень, що знаходяться за адресою: м.Жмеринка, вул.Леніна, 3 станом на час розгляду справи в суді.

Відповідачу: Письмові пояснення та докази щодо загальної площі примішень, що займається відповідачем у будинку за адресою: м.Жмеринка, вул.Леніна, 3, у т.р. письмові пояснення щодо правових підстав користування нею (кожною її частиною). Письмові пояснення та докази щодо правових підстав заявленої вимоги до позивача про оплату "за бар`єр у приміщенні кас" (лист відповідача №147 від 13.06.2005 року). Установчі документи, на підставі яких діє відповідач (у т.р. статут в діючій редакції, довідку з ЄДРПОУ), оригінали в судове засідання для огляду, копії - в справу. Вказати свої банківські реквізити. Відзив на позов з доказами в обгрунтування та доказом відправки (отримання) копії позивачем.

5. В силу вимог ст.38 ГПК України зобов`язати комунальне підприємство "Жмеринське бюро технічної інвентаризації" надати для огляду в судовому засіданні інвентарну справу на приміщення, загальною площею 141,4 кв.м., що знаходиться за адресою: м.Жмеринка, вул.Леніна, 3.

6. Ухвалу суду направити сторонам у справі, а також комунальне підприємство "Жмеринське бюро технічної інвентаризації" рекомендованими листами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).Суддя Мінєєва Н.В.