Рішення №445328

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про порушення провадження у справі


"13" лютого 2007 р. Справа № 4/137-07


Суддя господарського суду Білоус В.В. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Закритого акціонерного товариства "Подільський цукор", 23257, Вінницька область, Вінницький район, смт. Вороновиця, вул. Цукрозаводська, 1, код ЄДРПОУ 31576304

до:Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Поділля", 23543, Вінницька область, Шаргородський район, с. Писарівка, код ЄДРПОУ 03729836

про стягнення 47117,38 грн. заборгованості

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "22" березня 2007 р. о 11:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1114 .

3. Явку в засідання представників сторін для надання пояснень, з доказами про повноваження (для представників сторін - доручення, для керівників підприємств та організацій –документи, що посвідчують їх посадове становище), визначеними ст.28 ГПК України та з документами, що посвідчують особу (паспорт або службове посвідчення), визнати обов’язковою.

4. Зобов’язати сторони до 19.02.2007 р. через канцелярію з супровідним листом подати суду:

Позивачу: Оригінали доказів, наданих з позовом (для огляду в судовому засіданні); Вказати свої банківські реквізити; Установчі документи, довідку з ЄДРПОУ ( належним чином завірені копії в справу, оригінали для огляду в судовому засіданні ); Детальний, обопільно підписаний акт звірки розрахунків на виконання ухвали суду, станом на день подання позову, для підписання акту звірки позивачу ( повноваженому представнику) з’явитись до відповідача; Докази про проведення часткових або повних розрахунків з позивачем надати реєстр (платіжні доручення, накладні, банківські витяги) (до і після подання позову); Інші докази в обгрунтування своїх доводів чи заперечень.

Відповідачу: Письмові пояснення (відзив на позов) стосовно заявлених позивачем вимог з обґрунтуванням цих пояснень відповідними доказами; Здійснити з позивачем звірку та підписати акт звірки; Докази про проведення часткових або повних розрахунків з позивачем надати реєстр (платіжні доручення, накладні, банківські витяги) (до і після подання позову); Установчі документи, довідку з ЄДРПОУ (оригінали для огляду в судовому засіданні, копії в справу); Інші докази в обгрунтування своїх доводів чи заперечень.

Зобов”язати Головне управління статистики у Вінницькій області на підставі ст. 38 ГПК України до 19.02.07р. надати довідку щодо перебування СТОВ “Поділля” (код ЄДРПОУ 03729836) на обліку в ЄДРПОУ .

5. Дану ухвалу надіслати позивачу, відповідачу, Головному управлінню статистики у Вінницькій області ( рекомендованим листом).

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).


Суддя Білоус В.В.