Рішення №445348


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі


14 лютого 2007 р. Справа № 9/141-07


Суддя господарського суду Балтак О.О. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, 21100, вул. Пирогова, 135А, м. Вінниця

до:Приватного-сільськогосподарського підприємства "Кристал", вул. Сонячна,1, с. Ілляшівка, Тростянецький район, Вінницька область

про стягення 3996,77 грн. штрафу

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,


УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 20 березня 2007 р. о 12:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1109 , який буде проводитись суддею Балтак О.О..

3. Зобов’язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду в суді ), докази проведення відповідачем розрахунків ( бух. документи ) , якщо таке мало місце, докази направлення інвалідів для працевлаштування органами зазначеними в ст.18 Закону „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, довідку щодо перебування відповідача на обліку ЄДРПОУ, для отримання якої з’явитись у Головне управління статистики у Вінницькій області, інші докази в обгрунтування своїх позовних вимог.

Відповідачу: подати в зазначений строк письмові пояснення та/або заперечення проти позову з доказами направлення копії позивачу. Надати оригінали установчих документів, на підставі яких діє відповідач (у т.р. статут в чинній редакції, довідку з ЄДРПОУ). Зазначити свої банківські реквізити. Докази щодо створення атестації робочих місць для інвалідів та подання про це даних до органів працевлаштування населення. Документи, що підтверджують факти працевлаштування інвалідів на підприємстві відповідача у 2005 році (документи, що посвідчують інвалідність, накази про прийняття та звільнення з роботи, трудові книжки останніх тощо). Докази про наявність або відсутність прибутку у відповідача у 2005 році (у т.р. баланс підприємства, витяг з річного фінансового звіту тощо), докази щодо середньорічну заробітну плату на підприємстві відповідача у 2005 році.

5. Ухвалу та інформацію про процесуальні права та обов'язки сторін надіслати сторонам рекомендованим листом. Відповідачу направити копію позовної заяви з доданими до неї документами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

          При цьому суд повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.128 КАСУ у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя Балтак О.О.