Рішення №445690


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


ОКРЕМА УХВАЛА


09.02.07                                                                                 Справа № 3/604.Суддя Доманська М.Л., розглянувши матеріали справи за позовом


Антрацитівського міського комунального підприємства "Теплокомуненерго", м. Антрацит Луганської області

до Відкритого акціонерного товариства "Антрацитшахтобуд", м. Антрацит Луганської області


про стягнення 14 988 грн. 81 коп.

встановив:


Антрацитівське міське комунальне підприємство "Теплокомуненерго" (позивач у справі) звернулось до господарського суду Луганської області з позовом про стягнення з Відкритого акціонерного товариства "Антрацитшахтобуд" (відповідача у справі) на свою користь боргу у сумі 14 988 грн. 81 коп.


Факт прострочення платежу Вашим підприємством за надані послуги за договором від 01.10.02 № 55 мав місце і підтверджений матеріалами справи № 3/604.


У зв’язку з чим рішенням від 08.02.07 по справі № 3/604 з Вашого підприємства стягнено борг за спожиту теплову енергію у сумі 14988 грн. 81 коп..

Крім того на Ваше підприємство були віднесені витрати по сплаті держмита у сумі 149 грн. 88 коп. та 118 грн. 00 коп. - витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, у зв'язку з не врегулюванням спору.

Несвоєчасне вживання заходів до погашення заборгованості, спричинило для Вашого підприємства витрати у вигляді стягнення судом держмита та судових витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу з Вашого підприємства.

Вказані факти свідчать про незадовільний стан претензійно-позовної роботи на Відкритому акціонерному товаристві "Антрацитшахтобуд" та невиконання його працівниками норм чинного законодавства, що привело до доведення безспірних вимог заявника до їх розгляду в господарському суді та до додаткових витрат по сплаті держмита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.


Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.90 Господарського процесуального кодексу України, суд

ухвалив:


1.Окрему ухвалу направити керівнику Відкритого акціонерного товариства "Антрацитшахтобуд", Луганська область, м. Антрацит, вул. Будівельна, 14 (фактичне місце знаходження: м. Антрацит, вул. Кірова, 12).

2.Зобов‘язати керівника ВАТ "Антрацитшахтобуд" розглянути окрему ухвалу та прийняти відповідні заходи щодо усунення випадків доведення безспірних вимог заявника до розгляду в господарському суді, належного ведення претензійно-позовної роботи на підприємстві.

З.Про вжиті заходи у відповідності зі ст. 4-5 Господарського процесуального кодексу України повідомити господарський суд Луганської області у місячний термін.Суддя М.Л. Доманська