Рішення №446332

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                  83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

                                                             Р І Ш Е Н Н Я  

                                                            іменем України

13.02.07 р.                                                                               Справа № 22/10пн                              

Суддя господарського суду Донецької області Волошинова Л. В.

при секретарі судового засідання Калмиковій Л.Г.

розглянув у відкритому судовому засіданні господарського суду справу

за позовом: Кіровської об'єднаної державної податкової інспекції м. Кіровське

до відповідача: фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 м. Жданівка                  

    

про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця

За участю представників сторін:

від позивача:     Дудченко Л.Б. за довір.

від відповідача: не з'явився

СУТЬ СПРАВИ:

Позивач, Кіровська об'єднана державна податкова інспекції м. Кіровське, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 м. Жданівка про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, обґрунтовуючи свої вимоги неподанням відповідачем до органів державної податкової служби податкової звітності більше року.

Вдповдач в судове засідання не з'явився, відзив на позовну заяву не надав.

За даними адресного бюро ОСОБА_1 мешкає за адресою: АДРЕСА_1

Про час та місце судового розгляду справи відповідач був повідомлений належним чином, про що свідчить наявне в матеріалах справи повідомлення про особисте вручення поштового відправлення НОМЕР_1.

Відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України справа розглянута за наявними матеріалами.

Розглянувши матерали справи, заслухавши пояснення представника позивача, господарський суд ВСТАНОВИВ:

Виконавчим комітетом Жданівської міської Ради Донецької області ОСОБА_1 м. Жданівка 10.02.2005р був зареєстрований як суб'єкт підприємницької діяльності, про що зроблено запис за НОМЕР_2

Відповідно до акту НОМЕР_3  Кіровського відділення Єнакієвської  об'єднаної державної податкової інспекції м. Кіровське відповідач податкової звітності не надає з 01.04.2005р.

Згідно з п. 2 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” (з змнами та доповненнями), платники податків зобовязані у встановлен чинним законодавством строки, подавати податков декларацї, бухгалтерську звтнсть до державних податкових інспекцій в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонних та об'єднаних державних податкових інспекцій, на які згдно з п. 3 ст.10 Закону Украни “Про державну податкову службу в Укран” покладені функц по контролю за свочасним х представленням.

Відповідно до ч. 2 ст. 46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

За таких обставин суд вважає, що позов Кіровської об'єднаної державної податкової інспекції м. Кіровське до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 м. Жданівка про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця підлягає задоволенню з віднесенням судових витрат на відповідача.

На пдстав викладеного, керуючись ч. 2 ст. 46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”; ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування”, ст. ст. 33, 34, 43, 44, 49, 75, 82-85 ГПК Украни, господарський суд

                                                          ВИРІШИВ:

Позов Кіровської об'єднаної державної податкової інспекції м. Кіровське до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 м. Жданівка про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця задовольнити.

Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи - підприємця - ОСОБА_1 м. Жданівка.

Стягнути з фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (АДРЕСА_1, код НОМЕР_4, відомості про рахунки у справі відсутні) на користь Державного бюджету Украни держмито в сумі 85 грн.

Стягнути з фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (АДРЕСА_1, код НОМЕР_4, відомості про рахунки у справі відсутні) на користь Державного підприємства “Судовий інформаційний центр” (03680, м. Київ, вул. Трутенко, 2, р/р 26002014180001 у ВАТ “Банк Універсальний” м. Львів, МФО 325707, ЄДРПОУ 30045370) витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 118 грн.

Рішення набуває законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття.

У день набрання рішенням законної сили направити його державному реєстратору за місцем реєстрації підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідне судове рішення.

Видати накази.

         

Суддя                                                                         Волошинова Л.В.                              

Виконавець: Калмикова Л..Г. тел. 381-98-09

Надруковано у чотирьох примірниках: 1 - позивачеві; 1- відповідачеві; 1 - у справу; 1 - державному реєстратору;