Рішення №447261

      Справа №2-135/07

УХВАЛА

"22" січня 2007 р.                                                                         Коростенський міськрайонний суд

Житомирської області

в складі: головуючого - судді                                                                    Загуменнової Н.М.

при секретарі                                 Башинській Н.М.

розглянувши в судовому засіданні в м.Коростені цивільну справу за позовом ПП „Капітолій" до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП

ВСТАНОВИВ:

ПП „Капітолій" звернувся до суду з даним позовом, посилаючись на те, що 25.05.2006 року відповідач ОСОБА_1, керуючи автомобілем КАЗ, держномер НОМЕР_1, який належить йому на праві власності, рухаючись по вул. Героїв Дніпра в м. Києві, грубо порушив правила дорожнього руху, не впорався з керуванням автомобіля, внаслідок чого вчинив зіткнення з автомобілем „Mitsubishi Lancer 1.6 CLXI" держномер НОМЕР_2, що належить ПП „Капітолій" заподіявши автотранспортному засобу механічних ушкоджень.

В наслідок ДТП позивач вказував, що йому спричинено матеріальних збитків на загальну суму 17615 грн. 44 коп., яку просив стягнути з відповідача

В судовому засіданні ОСОБА_1. заявив клопотання про зупинення провадження по справі, так як постанова Оболонського районного суду м. Києва, згідно якої він був визнаний винним в порушенні правил дорожнього руху та притягнутий до адміністративної відповідальності, скасована. Адміністративна справа щодо нього не розглянута.

Представник відповідача проти заявленого клопотання не заперечував.

Вислухавши сторін, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Постановою апеляційного суду м. Києва від 19.12.2006 року було скасовано постанову Оболонського районного суду м. Києва від 19.06.2006 року про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП і справу повернуто на новий розгляд, яка в даний час знаходиться в провадженні Оболонського районного суду м. Києва і рішення по якій на даний час ще не прийнято. А тому суд не може розглянути справу за позовом ПП „Капітолій" до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної шкоди по суті до вирішення іншої справи і зобов'язаний зупинити провадження у справі.

Відповідно до ст.201 ч.1 п.4 ЦПК України, суд зобов'язаний зупинити провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку адміністративного судочинства.

Керуючись ст. 201 ч.І п.4 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження по справі за позовом ПП „Капітолій" до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП до вирішення по суті іншої справи щодо ОСОБА_1, що розглядається в Оболонському районному суді м. Києва в порядку адміністративного судочинства.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом 5 днів з дня її проголошення, а апеляційна скарга на ухвалу подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя : підпис.     

З оригіналом згідно. 

Суддя Коростенського                               

міськрайонного суду                         Н.М.Загуменнова