Рішення №448510

Справа №3-1328/2007р.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 січня 2007р. Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Ясенова Т.І розглянувши матеріали, які надійшли від Олександрійського MB УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м.Новоукраїнка,    Кіровоградської    обл.,    українця,    громадянина    України, проживаючого та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 непрацюючого, до адміністративної відповідальності не притягувався, за ст.173КпАП України,-

ВСТАНОВИВ:

26.01,2007р. о 19:00год. ОСОБА_1, по АДРЕСА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, висловлювався грубою нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КпАП України - дрібне хуліганство.

Правопорушник в суді винним себе визнав повністю, у вчиненому розкаявся.

Свідок ОСОБА_2 суду пояснив, що ОСОБА_1. є його зятем та проживає разом з ними. Постійно зловживає алкогольними напоями, дебошире, виносить з дому та пропиває їх речі, самовільно забирає належні їм гроші, нещодавно пропив машину, яку їм прийшлось викупляти. 26.01.2007р. о 19:00год. ОСОБА_1., за місцем їх проживання був у нетверезому стані, дебоширив, ображав його з дружиною та свою мати.

Вина правопорушника в суді підтверджена повністю його особистими поясненнями, поясненнями свідка, матеріалами срави, і в його діях є склад правопорушення, передбачений ст.173 КУпАП.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який не одружений, не працює, на утриманні неповнолітніх та недієздатних осіб немає, вперше притягується до адміністративної відповідальності.

Пом'якшуючі обставини - щире розкаяння.

Обтяжуючі обставини - вчинення правопорушення в стані алкогольного сп'яніння.

Зважаючи на викладене суд вважає за необхідне накласти адміністративне стягнення - адміністративний арешт.

Керуючись ст.ст. 173, 283, 284 КпАП України,-

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.173 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення - адміністративний арешт строком на 10 (десять) діб, обчислюючи з часу затримання - 21:30год. 26 січня 2007р.

Постанова оскарженню не підлягає.